LASER ARÉNA

Chcete spojiť dohromady šport, adrenalín, skvelú zábavu a čas strávený s kamarátmi, alebo rodinou? Príďte do laser arény na Liptove a nechajte sa vtiahnuť do dobrodružstva. Cieľom Laser game je zasiahnuť senzory na súperovej veste laserovými lúčmi a tým nazbierať body. Prostredie tajomného labyrintu vám rozbúcha srdce a roztrasie prst na spúšti.

45,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • 2
  • 6
  • 4
  • 2 + 2 deti

Doručenie ZDARMA od 60,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS26.11.
Slovenská pošta27.11.
Zásielkovňa27.11.
Popis výrobku
Popis výrobku

Chcete spojiť dohromady šport, adrenalín, skvelú zábavu a čas strávený s kamarátmi, alebo rodinou? Príďte do laser arény na Liptove a nechajte sa vtiahnuť do dobrodružstva. Cieľom Laser game je zasiahnuť senzory na súperovej veste laserovými lúčmi a tým nazbierať body. Prostredie tajomného labyrintu vám rozbúcha srdce a roztrasie prst na spúšti. Pri prenasledovaní súpera, či pri úteku, rozcvičíte celé telo, ani nebudete vedieť ako. Pripravili sme pre vás balíčky pre rôzny počet osôb. Každý balík zahŕňa 3 samostatné hry a nápoj zdarma pre každého akčného hrdinu.

REGIÓN: Žilinský kraj (Liptovský Mikuláš)DOBA TRVANIA: 60 minút, ŠPECIFIKÁCIA: Hra laser tag

  • POČET OSÔB: 2
  • POČET OSÔB: 2 + 2 deti
  • POČET OSÔB: 4
  • POČET OSÔB: 6

Laser game

Hra laser tag

Hra laser tag

Laser game je taktická hra pre fanúšikov aktívneho odpočinku. Či ste fyzicky zdatný alebo nie, to nerozhoduje. Výhodou nie je sila ale rozum. Úlohou je vymyslieť spôsob ako šikovne zasiahnúť senzory na súperovej veste a nazbierať tak čo najviac bodov. Hra prebieha vo vnútri budovy, takže sa nemusíte báť špiny alebo zimy. Atmosféru dotvárajú osvetlené prekážky, UV svetlá, hmla a ďalšie efekty. Zahrajete si 3 hry laser tag a k tomu si vyberiete ľubovoľný nápoj z ponuky laser arény. Jedna hra trvá približne 12 minút. Medzi jednotlivými hrami je možné si odpočinúť, napiť sa, prestriedať sa v tímoch alebo aj hneď pokračovať ďalej. Záleží len na vás.

Po ukončení hry obdržíte diplom o absolvovaní, v ktorom bude uvedená štatistika (koľko zásahov bolo správných, koľko nie a podobne).

Mali by ste vedieť

V rámci hry vám bude zapožičaná vesta a zbraň. Pri vstupe do arény je možné si na recepcii vybrať hudbu, ktorá vám bude hrať na pozadí.

Podmienky

Zážitok môžu absolvovať muži, ženy a deti do 17 rokov (minimálna výška 110 cm).

Počasie

Program sa koná za každého počasia.

Čas

Celkovo hra trvá 60 minút (3 hry po 12 minútach plus prestávky).

Diváci

Nie sú povolení.

Oblečenie

Pohodlné športové oblečenie.

Sezóna

Celoročne.

Rezervácia termínu

Aspoň týždeň vopred.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.