JAZDA NA ŠTVORKOLKE

Skok, let a hop! Táto jazda na štvorkole v teréne ho zaručene dostane. Chlap, ktorý miluje netradičné jazdy, rýchlosť, ale tiež burácanie motoru sa poteší zážitku, kde sa bude môcť vybláááázniť. Štvorkolka je jednoduchý stroj a po pár minútach si vďaka automatickej prevodovke bez problémov osvojí jej ovládanie.

47 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Žilinský kraj
  • Trenčiansky kraj

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS29.09.
Slovenská pošta02.10.
Zásielkovňa02.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Skok, let a hop! Táto jazda na štvorkole v teréne ho zaručene dostane. Chlap, ktorý miluje netradičné jazdy, rýchlosť, ale tiež burácanie motoru sa poteší zážitku, kde sa bude môcť vybláááázniť. Štvorkolka je jednoduchý stroj a po pár minútach si vďaka automatickej prevodovke bez problémov osvojí jej ovládanie. Užije si dosýtosti nerovnosti terénu, vyskúša svoje limity a zručnosť a priučí sa zaujímavým griftom počas tejto offroadovej jazdy na trati.

REGIÓN: Trenčiansky kraj, MESTO: Trenčín, DOBA TRVANIA: 30 minút. POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Jazda na štvorkolke Honda TRX

REGIÓN: Žilinský kraj, MESTO: okres Námestovo, DOBA TRVANIA: 1 hodina. POČET OSÔB: 1 až 2, ŠPECIFIKÁCIA: Jazda na trati

Štvorkolka

Jazda na trati

Program

Kvôli ľahkej administratíve a organizačným pokynom je vhodné, aby obdarovaný prišiel o 15 minút skôr. Zážitok začína asi 15 minútovým školením. Následne si oblečie kuklu, prilbu i rukavice a sadá na štvorkolku. Jazda trvá podľa zakúpeného poukazu od 20 minút až po hodinu v Bratislave, Trenčíne a Námestove. Po celý čas ma k dispozícii skúseného inštruktora. Vyskúša si svoje limity a zdolá pripravenú trať s dĺžkou asi 500 m. Štvorkolka LINHAI má hmotnosť cca 300 kg a dokáže ísť rýchlosťou až 62 km/h. Po skončení odovzdá adrenalínový nadšenec vybavenie aj štvorkolesového draka. Odchádza s úsmevom na tvári a piesňou na perách. Kto vie, možno bude chcieť na ďalšie Vianoce pod stromček štvorkolku.

Počet účastníkov

Darček je určený pre 1 osobu, ale je možné sa aj vystriedať. Štvorkolky sú dvojmiestne, takže je možnosť povoziť vášho partnera alebo deti. Vodičský preukaz nie je nutný. Vhodné len pre osoby od 15 rokov. Na mieste vám bude zapožičaná ochranná prilba, kukla a rukavice. Je vhodné zvoliť si pevnú obuv staršie oblečenie, ktoré môžete zašpiniť prípadne poškodiť.

Oblečenie

V chladnom počasí je nutné sa dôkladne obliecť, vhodná vlastná a pevná obuv. Ochranná prilba, kukla a rukavice budú zapožičané.

Sezóna

Marec až október.

Rezervácia termínu

Aspoň 2 týždne dopredu.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.