PRENÁJOM HOVERBOARDU NA 24 HODÍN

Hoverboard je elektrická dvojkolka, ktorú vyrobil Američan čínskeho pôvodu Shane Chen. Poslúži vám nie len na dopravu z miesta na miesto, ale aj ako hračka pre dospelých, vďaka ktorej si užijete zábavu. Na hoverboarde môžete jazdiť kdekoľvek s výnimkou verejnej dopravy. Hoverboarding je vhodný takmer pre všetky vekové kategórie. 

33,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 23.08
Slovenská pošta 24.08
Zásielkovňa 24.08
Popis výrobku
Popis výrobku

Hoverboard je elektrická dvojkolka, ktorú vyrobil Američan čínskeho pôvodu Shane Chen. Poslúži vám nie len na dopravu z miesta na miesto, ale aj ako hračka pre dospelých, vďaka ktorej si užijete zábavu. Na hoverboarde môžete jazdiť kdekoľvek s výnimkou verejnej dopravy. Hoverboarding je vhodný takmer pre všetky vekové kategórie. Vďaka inteligentným mikročipom a gyroskopom budete môcť toto vozítko jednoducho ovládať balansovaním. Gyroskopický systém vám umožní jazdu dopredu, dozadu alebo otáčanie sa na mieste. Toto všetko sa zvládnete naučiť v priebehu niekoľkých minút a celodenná zábava na dvojkolke Hoverboard Off-road sa môže začať.

REGIÓN: Bratislavský kraj, MESTO: Bratislava, DOBA TRVANIA: 24 hodín, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Prenájom Hoverboardu

Hoverboard Off-road

Prenájom Hoverboardu

Program

Najprv sa dostavíte do nášho showroomu v Bratislave, kde si vyzdvihnete hoverboard a absolvujete krátku inštruktáž v dĺžke približne 15 minút. Inštruktor vám dá základné informácie ako Hoverboard funguje a ako ho ovládať, aby ste si hoverboarding na vozítku Hoverboard Off-road čo najviac užili.

Cena zahŕňa:

• prenájom Hoverboardu Off-road na 24 hodín i s nabíjačkou

• inštruktáž

• voliteľné bezpečnostné prvky

Popis

Hoverboard je elektrická dvojkolka nazývaná i ako minisegway. Gyroskop je elektronický stabilizačný systém, ktorý tvorí mozog hoverboardu. Ten riadi pomocou presunu váhy tela smer jazdy. Len pár minút stačí na to, aby ste si osvojili jazdu na hoverboarde a jeho ovládanie. Nesmiete zabúdať ani na bezpečnosť počas jazdy. I malá nepozornosť môže spôsobiť úraz vám alebo inej osobe vo vašej blízkosti.

Parametre:

Motor: 2 x 350W

Maximálna rýchlosť: 15 km/h

Rozmery: 610 x 280 x 260 mm

Váha: 12 kg

Batéria: certifikovaná Li-Ion batéria 36V/4400mAh

Doba nabíjania: 1,5 až 2 hodiny

Pracovná teplota: -10℃ + 50℃

Dojazd/výdrž batérie: závisí od váhy jazdca, spôsobu jazdy a nerovnosti terénu (príklad: 90 kg osoba po rovnom teréne - cca 10 km je približne 1,5 hod. jazdy)

Ako to funguje

Pri náklone dopredu zariadenie vyhodnotí váš pohyb ako pokyn na zrýchlenie a pôjdete smerom dopredu. Náklonom dozadu dáte pokyn k cúvaniu. Ak chcete ísť doprava alebo doľava, musíte preniesť ťažisko tela na zvolenú stranu jemným náklonom.

Mali by ste vedieť

Počas prvých jázd odporúčame použiť ochrannú prilbu a chrániče. Je potrebné, aby ste dodržiavali primeranú rýchlosť a stabilitu. Jazdu prispôsobte vždy vašim schopnostiam, skúsenostiam, povrchu dráhy a poveternostným podmienkam. Za oneskorené vrátenie vám bude účtovaný poplatok 19,90 EUR za každú hodinu.

Podmienky

Zážitok je určený pre mužov i ženy od 18 rokov. Za mladšie osoby zodpovedá rodič alebo osoba staršia ako 18 rokov. Minimálna váha je 30 kg a maximálna váha 120 kg.

Čas

Poukaz zahŕňa 24 hodinový prenájom hoverboardu vrátane cca 15 minútovej inštruktáže.

Počet účastníkov

Na hoverboarde sa môžete s priateľmi vystriedať.

Počasie

Zariadenie nie je možné používať v daždi a mraze. Ideálne len na suchom povrchu.

Sezóna

V prípade použitia v interiéri môžete jazdiť celoročne. V exteriéri podľa počasia. Ideálne však od apríla do septembra.

Oblečenie

Pohodlné športové oblečenie a pevná obuv s plochou podrážkou. Odporúčame chrániče a prilbu aspoň počas prvých jázd.

Rezervácia termínu

Odporúčame aspoň 5 dní vopred. Rezervácia je však možná i minimálne 24 hodín vopred vzhľadom na dostupnosť Hoverboardu.