FLYBOARDING

Ak hľadáte dávku adrenalínu v spojení s osviežením počas horúcich letných dní, ste tu správne. Flyboarding je jednou z najžiadanejších letných aktivít. Konečne máte možnosť zalietať si nad hladinou vody. Možno to znie neuveriteľne, ale vďaka flyboardu je aj toto možné.

49,90 € s DPH

Tovar máme na sklade

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 23.08
Slovenská pošta 24.08
Zásielkovňa 24.08
Popis výrobku
Popis výrobku

Ak hľadáte dávku adrenalínu v spojení s osviežením počas horúcich letných dní, ste tu správne. Flyboarding je jednou z najžiadanejších letných aktivít. Konečne máte možnosť zalietať si nad hladinou vody. Možno to znie neuveriteľne, ale vďaka flyboardu je aj toto možné. Tento zážitok môže absolvovať prakticky každý. Stačí mať dobrú fyzickú kondíciu, pozorne počúvať inštrukcie nášho skúseného inštruktora a hurá do vody.

REGIÓN: 
Bratislavský kraj,  MESTO: Bratislava - Zlaté Piesky, DOBA TRVANIA: 15 minút + inštruktáž, POČET OSÔB:1, ŠPECIFIKÁCIA: Lekcia flyboardingu

Flyboard

Lekcia flyboardingu

Program

Program zážitku sa skladá z dvoch častí. V prvej, teoretickej časti, dostanete informácie ako ovládať flyboard pod vodou i nad hladinou vody a ako balancovať na doske flyboardu. Druhá časť je zameraná na použitie teórie v praxi. V prvých cca troch minútach sa zoznámite s flyboardom vo vode a po osvojení si ovládania začnete s prvými pokusmi o let nad hladinou. Inštrujtor vám v priebehu poskytne rady, aby ste si zážitok čo najviac užili. 

Cena zahŕňa:

• požičanie výstroja

• inštruktáž

• 10 alebo 15 minút letu 

Podmienky

Zážitok je vhodný pre plavcov od 15 rokov, do 18 rokov v sprievode zákonného zástupcu. Podmienkou je dobrý zdravotný stav a fyzická zdatnosť. Osobám pod vplynom alkoholu a omamných látok nebude zážitok poskytnutý.

Počasie

Nemá na zážitok vplyv. Keďže sa koná počas letných mesiacov, je možné ho absolvovať v každom počasí.  

Čas

Čistý čas flyboardingu je 10 alebo 15 minút.  

Počet účastníkov

Zážitok je určený len pre obdarovaného. 

Diváci

Diváci sú vítaní. Môžu filmovať a fotografovať. 

Oblečenie

Nezabudnite si plavky a ručník. Všetko ostatné je súčasťou výstroja. 

Sezóna

Od apríla do októbra. 

Rezervácia termínu

Flyboarding si rezervujte minimálne týždeň vopred.