ESCAPE GAME

Escape Games - fenomén v Japonsku, Číne a v USA, sa konečne dostal aj k nám. Žiadny počítač iba vy, váš tím a veľká záhada pred vami. Odhaľte záhadu Izby číslo 13, temné tajomstvo nacistov alebo sa vydajte na dobrodružnú cestu za pokladom Nan Mado.

60,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 19.02.
Slovenská pošta 20.02.
Zásielkovňa 20.02.
Popis výrobku
Popis výrobku

Escape Games - fenomén v Japonsku, Číne a v USA, sa konečne dostal aj k nám. Žiadny počítač iba vy, váš tím a veľká záhada pred vami. Odhaľte záhadu Izby číslo 13, temné tajomstvo nacistov alebo sa vydajte na dobrodružnú cestu za pokladom Nan Mado. Escape hra je úniková, intuitívna a interaktívna hra kde spolu s tímom prichádzate na záhadné stopy založené na rôznych príbehových líniach, tak aby ste vyriešili hlavolamy a unikli z tejto escape hry v časovom limite. Game Master, ktorý je zodpovedný za priebeh hry, Vám občas pomôže malou nápoveďou, ale nemyslite si, že to bude také ľahké!

REGIÓN: Bratislavský kraj, MESTO: Bratislava, DOBA TRVANIA: 60 minút, POČET OSÔB: 2 až 5, ŠPECIFIKÁCIA: Živá úniková hra

Escape game

Živá úniková hra

Program

Escape game je unikátna a interaktívna úniková hra, kde tímy musia hľadať záhadné stopy založené na rôznych príbehových líniách, aby vyriešili hlavolamy a unikli z miesta v časovom limite. Hráči sú donútení pracovať spolu ako tím, aby dokázali zdolať všetky nástrahy. Unikátne na tejto hre je, že ste priamo fyzicky súčasťou príbehu. Táto hra prináša intuitívnu a interaktívnu skúsenosť, ktorú ste pri čítaní kníh alebo hraní hier nemohli zažiť. Ak ste osoba ktorá rada rieši záhady, hľadá odpovede alebo má rada výzvy, toto je hra presne pre vás.

Podmienky

Hru odporúčame pre hráčov od 14 rokov. Pre mladších ako 14 rokov iba s doprovodom osoby staršej ako 18 rokov.

Počasie

Escape games prebiehajú v interiéri a nie sú závislé na počasí.

Čas

Na absolvovanie hry máte limit 60 minút. Hru je však možné zvládnuť aj rýchlejšie.

Počet účastníkov

Úniková hra je určená pre 2 až 5 osôb.

Diváci

Diváci nemajú do hry prístup.

Oblečenie

Nie je potrebné žiadne špeciálne oblečenie, záleží na vašom pohodlí.

Sezóna

Hru je možné absolvovať celoročne.

Rezervácia termínu 

Rezerváciu termínu Escape hry odporúčame minimálne 48 hodín vopred.