OFFROAD JAZDA TOUAREGOM

Voda, piesok, sklon z 50% stúpaním, príkopy… Jazda na Volkswagen Touareg je to pravé pre offroad drsniaka, ktorý si chce zmerať sily s dráhou plnou prekáááážok. Toto terénne dokonale vybavené Touareg auto a 26 levelov na offroadovom okruhu mu zaistí skutočný zážitok z jazdy plný adrenalínových momentov.

40,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • 60 minút
  • 30 minút
  • 120 minút

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS22.09.
Slovenská pošta23.09.
Zásielkovňa23.09.
Popis výrobku
Popis výrobku

Voda, piesok, sklon z 50% stúpaním, príkopy… Jazda na Volkswagen Touareg je to pravé pre offroad drsniaka, ktorý si chce zmerať sily s dráhou plnou prekáááážok. Toto terénne dokonale vybavené Touareg auto a 26 levelov na offroadovom okruhu mu zaistí skutočný zážitok z jazdy plný adrenalínových momentov. Do auta si môže vziať so sebou aj partiu kamarátov. Prechádzka ružovou záhradou to ale rozhodne nebude. Pripravte ich na poriadne drsniacku offroad jazdu kde adrenalín potečie prúdom..

REGIÓN: Bratislavský kraj, MESTO: Bratislava,

  • DOBA TRVANIA: 30 minút, POČET OSÔB: 3 spolujazdci, ŠPECIFIKÁCIA: RACE TAXI - balíček Starter
  • DOBA TRVANIA: 60 minút, POČET OSÔB: 1 vodič a 2 spolujazdci, ŠPECIFIKÁCIA: Offroad jazda Touaregom - balíček Power
  • DOBA TRVANIA: 120 minút, POČET OSÔB: 1 vodič a 2 spolujazdci, ŠPECIFIKÁCIA: Offroad jazda Touaregom - balíček VIP

Offroad jazda Touaregom

Užite si jazdu v krásnom terénnom aute Volkswagen Touareg. Ako spolujazdec zažijete na našej offroadovej dráhe adrenalín, aký by ste od jazdy terénnym automobilom ani nečakali.

Offroadová dráha

Ihneď po štarte vás čaká cesta plná kmeňov stromov. Štrkovým vlnám sa nevyhnete po ceste plnej kmeňov a využijete určite vybavenie ako je uzávierka diferenciálu. Potom prejdete po piesočnej púšti a budete mať pocit, ako keby ste sa stali pretekárom Rally Dakar. Vyskúšate si prejazd bariérami, most a kopec s 45° stúpaním. Na dráhe vás čaká ešte extrémna rampa so 70% stúpaním a 80% klesaním. Spolujazdec bude mať pocit, ako by sa vznášal. Už ste niekedy skúšali zísť autom schody? Pre Touarega to nie je najmenší problém a aj vy ich bez problémov zídete. Čaká vás aj riečne koryto, ktoré dosahuje hĺbku až 50 cm. Posledná prekážka, ktorú zdoláte, je jazda cez hrbole a krátery. Na tejto offroadovej dráhe zažijete neuveriteľný adrenalín a odnesiete si nezabudnuteľný zážitok.

Mali by ste vedieť

Celý offroadový okruh sa skladá z 25 rôznych typov prekážok. Počas 30 minútovej jazdy ho prejdete minimálne dvakrát.

Podmienky

Deťom do 12 rokov nie je vstup na dráhu povolený. 

Čas

Podľa výberu.

Diváci

Sú vítaní.

Oblečenie

Pohodlné.

Sezóna

Sezóna prebieha od apríla do októbra.

Rezervácia termínu

Minimálne 14 dní vopred.  

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.