ŠKOLA BEZPEČNEJ JAZDY

Vyskúšajte si, ako sa vaše vozidlo správa v extrémnych situáciách a ako v nich správne reagovať. Pre absolvovanie tohto kurzu nepotrebujete žiadne špeciálne vedomosti, pretože my vás ich naučíme. V našej ponuke nájdete niekoľko druhov kurzov pre začiatočníkov i aktívnych vodičov.

83,90 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Trenčiansky kraj (Trenčín) - COMPACT (VP kratšie ako 1 rok)
  • Trenčiansky kraj (Trenčín) - COMPACT (VP dlhšie ako 1 rok)
  • Trenčiansky kraj (Trenčín) - INTENSIV (obed v cene)

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 26.03
Slovenská pošta 27.03
Zásielkovňa 27.03
Popis výrobku
Popis výrobku

Vyskúšajte si, ako sa vaše vozidlo správa v extrémnych situáciách a ako v nich správne reagovať. Pre absolvovanie tohto kurzu nepotrebujete žiadne špeciálne vedomosti, pretože my vás ich naučíme. V našej ponuke nájdete niekoľko druhov kurzov pre začiatočníkov i aktívnych vodičov. Školy bezpečnej jazdy sa môžete zúčastniť v Prešove, Trenčíne alebo v Rakúsku v Pachfurthe. Škola šmyku je praktický darček, ktorý môže zachrániť život vašej blízkej osobe. 

REGIÓN: Trenčiansky kraj (Trenčín), POČET OSÔB: 1

  • ŠPECIFIKÁCIA: COMPACT (VP kratšie ako 1 rok)
  • ŠPECIFIKÁCIA: COMPACT (VP dlhšie ako 1 rok)
  • ŠPECIFIKÁCIA: INTENSIV (obed v cene)

Škola bezpečnej jazdy

Škola šmyku - COMPACT

Výcvik v "Kurzoch bezpečnej jazdy" učí, ako riešiť krízovú situáciu, do ktorej sa môžete dostať. Kurzy sú zamerané na osvojenie si návykov potrebných na riešenie krízových situácií a spôsobu bezpečnej jazdy.

Tréning s obsahom aktívnej a pasívnej bezpečnosti a presnosti pri riadení vozidla. Zásady fyziky a techniky jazdy, brzdenie a brzdné vzdialenosti. Zásady prejazdu v zákrute. Prekážky tvoria dopravné kužele.

Kurzy sa skladajú z teoretickej časti a praktického výcviku jazdy na špeciálnych klzných plochách, nezávisle na počasí a ročnom období. Výcvik prebieha štandardne formou jednodenných kurzov. Optimálne pre praktický výcvik je, keď má každý účastník vlastné vozidlo.

Podmienky

Určené pre mužov aj ženy s platným vodičským preukazom sk. B.

Počet osôb

Poukaz je určený pre 1 osobu. Kurzu sa zúčastní skupina maximálne 8 osôb.

Čas

Cca 3 hodiny. Teoretická časť trvá 1 hodinu a praktická časť 2 hodiny.

Počasie

Nemá na zážitok vplyv.

Sezóna

Celoročne.

Mali by ste vedieť

Pre absolvovanie školy šmyku je potrebné prísť vlastným autom, prípadne Vám auto zapožičiame za poplatok 60 EUR + 10 EUR za pohonné hmoty. V Pachfurthe sú Vám k dispozícii slovenskí inštruktori a na mieste si môžete zakúpiť občerstvenie alebo obed.

Rezervácia termínu

Minimálne týždeň vopred. Aktuálne voľné termíny sa dozviete pri rezervácii.