ŠKOLA BEZPEČNEJ JAZDY

Šmyk, spojka, brzda, práááásk. Po škole šmyku bude presne vedieť, ako v takej situácii správne zareagovať. Je za volantom začiatočník, alebo už šoféruje ako profík? Je to vlastne jedno. Krízový problém za volantom môže zaskočiť každého. V škole bezpečnej jazdy sa také situácie naučí zvládať s prehľadom.

114 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • 3 hodiny, COMPACT - pre menej skúsených vodičov
  • 7 hodín, INTESIV - Intenzívna škola šmyku
  • 5 hodín, HIGHWAY - diaľničné tempá

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS29.09.
Slovenská pošta02.10.
Zásielkovňa02.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Šmyk, spojka, brzda, práááásk. Po škole šmyku bude presne vedieť, ako v takej situácii správne zareagovať. Je za volantom začiatočník, alebo už šoféruje ako profík? Je to vlastne jedno. Krízový problém za volantom môže zaskočiť každého. V škole bezpečnej jazdy sa také situácie naučí zvládať s prehľadom. V teoretickej časti si pod vedením profíkov prejdú zásady a problémy pri šoférovaní, v praktickej časti vyskúša cvičenia a jazdu na špeciálnych klzných plochách vo svojom aute. Po škole šmyku piráta ciest už len tak niečo neprekvapí.

REGIÓN: Trenčiansky kraj (Trenčín), POČET OSÔB: 1

  • ŠPECIFIKÁCIA: 3 hodiny, COMPACT - pre menej skúsených vodičov
  • ŠPECIFIKÁCIA: 7 hodín, INTENSIV - Intenzívna škola šmyku
  • ŠPECIFIKÁCIA: 5 hodín, HIGHWAY - diaľničné tempá

Škola bezpečnej jazdy

Podmienky

Určené pre mužov aj ženy s platným vodičským preukazom sk. B. Minimálna výška pre absolvovanie zážitku je 120 cm a hmotnosť 40 kg. Pre absolvovanie zážitku nie je nutné žiadne špeciálne oblečenie.

Počet osôb

Poukaz je určený pre 1 osobu.

Počasie

Nemá na zážitok vplyv.

Sezóna

Celoročne.

PRE HIGHWAY diaľničné tempá:  Zážitok prebieha od apríla do októbra.

Mali by ste vedieť

Pre absolvovanie školy šmyku je potrebné prísť vlastným autom, prípadne Vám auto zapožičiame za poplatok. Cena za prenájom závisí od značky a modelu, pohybuje sa od 89 €. Na mieste si môžete zakúpiť občerstvenie alebo obed.

PRE HIGHWAY diaľničné tempá:  Pre absolvovanie školy šmyku je potrebné prísť vlastným autom a z dôvodu bezpečnosti je nutné absolvovať ho na vozidle, ktoré dobre poznáte. Tréning sa absolvuje na letných pneumatikách, kde môže dôjsť k miernemu poškodeniu pneumatík. Na tréning Highway nie je možné zapožičať si vozidlo. Z dôvodu bezpečnosti je nutné absolvovať ho na vozidle, ktoré dobre poznáte. 

Rezervácia termínu 

Rezerváciu je nutné urobiť 14 dní vopred v závislosti od vypísaných termínov. Zrušiť rezerváciu je možné najneskôr 5 pracovných dní pred rezervovaným termínom.  Ak sa účastník nedostaví alebo nemôže absolvovať tréning z akýchkoľvek dôvodov nespôsobených poskytovateľom, poukaz prepadá. Poukaz je vždy viazaný na jeden tréning, na ktorý bol rezervovaný.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.