ŠKOLA BEZPEČNEJ JAZDY

Šmyk, spojka, brzda, práááásk. Po škole šmyku bude presne vedieť, ako v takej situácii správne zareagovať. Je za volantom začiatočník, alebo už šoféruje ako profík? Je to vlastne jedno. Krízový problém za volantom môže zaskočiť každého. V škole bezpečnej jazdy sa také situácie naučí zvládať s prehľadom.

90,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Trenčiansky kraj (Trenčín) - COMPACT (VP kratšie ako 1 rok)
  • Trenčiansky kraj (Trenčín) - COMPACT (VP dlhšie ako 1 rok)
  • Trenčiansky kraj (Trenčín) - INTENSIV (obed v cene)

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS10.08.
Slovenská pošta11.08.
Zásielkovňa11.08.
Popis výrobku
Popis výrobku

Šmyk, spojka, brzda, práááásk. Po škole šmyku bude presne vedieť, ako v takej situácii správne zareagovať. Je za volantom začiatočník, alebo už šoféruje ako profík? Je to vlastne jedno. Krízový problém za volantom môže zaskočiť každého. V škole bezpečnej jazdy sa také situácie naučí zvládať s prehľadom. V teoretickej časti si pod vedením profíkov prejdú zásady a problémy pri šoférovaní, v praktickej časti vyskúša cvičenia a jazdu na špeciálnych klzných plochách vo svojom aute. Po škole šmyku piráta ciest už len tak niečo neprekvapí.

REGIÓN: Trenčiansky kraj (Trenčín), POČET OSÔB: 1

  • ŠPECIFIKÁCIA: COMPACT (VP kratšie ako 1 rok)
  • ŠPECIFIKÁCIA: COMPACT (VP dlhšie ako 1 rok)
  • ŠPECIFIKÁCIA: INTENSIV (obed v cene)

Škola bezpečnej jazdy

Škola šmyku - COMPACT

Výcvik v "Kurzoch bezpečnej jazdy" učí, ako riešiť krízovú situáciu, do ktorej sa môžete dostať. Kurzy sú zamerané na osvojenie si návykov potrebných na riešenie krízových situácií a spôsobu bezpečnej jazdy.

Tréning s obsahom aktívnej a pasívnej bezpečnosti a presnosti pri riadení vozidla. Zásady fyziky a techniky jazdy, brzdenie a brzdné vzdialenosti. Zásady prejazdu v zákrute. Prekážky tvoria dopravné kužele.

Kurzy sa skladajú z teoretickej časti a praktického výcviku jazdy na špeciálnych klzných plochách, nezávisle na počasí a ročnom období. Výcvik prebieha štandardne formou jednodenných kurzov. Optimálne pre praktický výcvik je, keď má každý účastník vlastné vozidlo.

Podmienky

Určené pre mužov aj ženy s platným vodičským preukazom sk. B.

Počet osôb

Poukaz je určený pre 1 osobu. Kurzu sa zúčastní skupina maximálne 8 osôb.

Čas

Cca 3 hodiny. Teoretická časť trvá 1 hodinu a praktická časť 2 hodiny.

Počasie

Nemá na zážitok vplyv.

Sezóna

Celoročne.

Mali by ste vedieť

Pre absolvovanie školy šmyku je potrebné prísť vlastným autom, prípadne Vám auto zapožičiame za poplatok 60 EUR + 10 EUR za pohonné hmoty. V Pachfurthe sú Vám k dispozícii slovenskí inštruktori a na mieste si môžete zakúpiť občerstvenie alebo obed.

Rezervácia termínu

Minimálne týždeň vopred. Aktuálne voľné termíny sa dozviete pri rezervácii.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.