JAZDA NA PORSCHE BOXSTER 981 Zväčšiť

JAZDA NA PORSCHE BOXSTER 981

Porsche Boxster - čistokrvný roadster. Sadnite si, otočte kľúčikom a započúvajte sa do 265 koní, ktoré môžete prevetrať na diaľnici, alebo si užiť pohodovú jazdu na vedľajších cestách. Vďaka sedemstupňovej automatickej prevodovke PDK s dvomi spojkami je rozbeh plynulý a samotná jazda komfortná.

42,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 26.03
Slovenská pošta 27.03
Zásielkovňa 27.03
Popis výrobku
Popis výrobku

Porsche Boxster - čistokrvný roadster. Sadnite si, otočte kľúčikom a započúvajte sa do 265 koní, ktoré môžete prevetrať na diaľnici, alebo si užiť pohodovú jazdu na vedľajších cestách. Vďaka sedemstupňovej automatickej prevodovke PDK s dvomi spojkami je rozbeh plynulý a samotná jazda komfortná. Preverte  jeho zrýchlenie z 0 na 100 za 5 sekúnd. Ponúka možnosť prepínania jazdných režimov medzi tlačítkami Šport a Šport plus, vďaka ktorým sa mení odozva motora, prevodovky a aj posilovača riadenia. Zážitková jazda na Porsche Boxster 981 je jednoducho výnimočná.

REGIÓN: Bratislavský kraj (Bratislava), DOBA TRVANIA: 15 minút/15 km, POČET OSÔB: 1 vodič, ŠPECIFIKÁCIA: Jazda v Porsche Boxster s PHM

Jazda na Porsche Boxster

Jazda v Porsche Boxster s PHM

Jazda v Porsche Boxster s PHM

Po dostavení sa na miesto štartu sa preukážete platným vodičským preukazom a platným darčekovým poukazom na jazdu. Zoznámite sa s automobilom Porsche Boxster 981 Cabrio a inštruktor vám vysvetlí, aké zásady musíte dodržiavať pri jazde superšportom, aby ste si ju maximálne užili. Potom si už budete len naplno vychutnávať jazdu ako vodič vo vysnívanom športiaku.

Jazdí sa v bežnej premávke, kedy je potrebné dodržiavať pravidlá cestnej premávky. Po okresných cestách cca 8 km a po diaľnici cca 22 km.

Parametre:

Maximálna rýchlosť: 262 km/h

Maximálny výkon: 265 koní

Zrýchlenie z 0 na 100 km: za 5 s

Prevodovka: automatická

Podmienky

Vhodné pre mužov i ženy od 18 rokov s platným vodičským preukazom skupiny B. Osobám pod vplyvom alkoholu alebo omamných látok nebude jazda poskytnutá. Jazdu je možné absolvovať i na mieste spolujazdca od 12 rokov. Podmienkou je minimálna výška 150 cm a súhlas zákonného zástupcu.

Vodič je povinný zaobchádzať s autom veľmi opatrne a rešpektovať pokyny inštruktora. V prípade, že neuposlúchne je inštruktor oprávnený jazdu ukončiť.

Mali by ste vedieť

Cena jazdy na ceste zahŕňa prenájom automobilu Porsche Boxster 981 Cabrio, služby inštruktora, povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, diaľničnú známku, náplne, olej a pohonné hmoty.

Sezóna

Jazdí sa od apríla do októbra v závislosti na počasí.

Počasie

Prevádzka vozidla je závislá na klimatických podmienkach. Nejazdí sa za hustého dažďa a sneženia.

Čas

Jazda trvá cca 30 minút po vopred stanovenej trase dlhej 30 km.

Počet účastníkov

Jazda je určená pre 1 osobu.

Oblečenie

Na oblečenie nie sú kladené žiadne nároky.

Rezervácia termínu

O termíny je veľký záujem a rýchlo sa obsadzujú, preto je potrebné si ich zarezervovať zavčasu. Ideálne 14 a viac dní vopred. Na zážitok je nutné sa dostaviť minimálne 30 minút pred rezervovaným časom jazdy. 

Termíny sú závislé na počasí, preto nenechávajte rezerváciu jazdy na poslednú chvíľu (hlavne nie na koniec sezóny). V prípade nepriaznivého počasia alebo nečakaných technických problémov sa termín presúva na najbližší možný termín alebo ďalšiu sezónu.

Termíny vypisuje poskytovateľ jázd podľa záujmu zo strany klientov a dostupnosti vozidla. Najčastejšie však 1 až 2 krát mesačne (výnimočne i častejšie). Termíny si môžete objednať najneskôr mesiac pred ukončením platnosti poukazu. 

Aktuálne termíny

Termíny sa priebežne aktualizujú, voľné termíny sú na vyžiadanie na našej infolinke.