OFFROAD NISSAN PATROL

Máte jedinečnú šancu zviezť sa offroadom Nissan Patrol, ktorý predstavuje spojenie offroadu a luxusu v jednom. Nissan Patrol je jediné offroadové auto v Európe, ktoré uspokojí požiadavky aj toho najnáročnejšieho nadšenca offroadu a komfortu. 

89,90 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • 60 minút
  • 30 minút
  • 120 minút
  • 90 minút

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 19.02
Slovenská pošta 20.02
Zásielkovňa 20.02
Popis výrobku
Popis výrobku

Máte jedinečnú šancu zviezť sa offroadom Nissan Patrol, ktorý predstavuje spojenie offroadu a luxusu v jednom. Nissan Patrol je jediné offroadové auto v Európe, ktoré uspokojí požiadavky aj toho najnáročnejšieho nadšenca offroadu a komfortu. Asi by málo kto čakal, že si bude môcť zajazdiť v teréne mimo cestnú komunikáciu v aute vybavenom chladničkou, kávovarom, palubným počítačom či cúvacou kamerou s nočným videním a sedieť pri tom na kožených vyhrievaných sedadlách. Ak neveríte, tak sa presvedčte a zažite jazdu v luxusnom Nissane Patrol 3.0 DDTi Expedition.

REGIÓN: Košický kraj, MESTO: Košice, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Jazda v Nissan Patrol

DOBA TRVANIA: 

  • 30 minút
  • 60 minút
  • 90 minút
  • 120 minút

Jazda offroadom Nissan Patrol

Jazda v Nissan Patrol

V okolí Košíc si v terénnom aute Nissana Patrol užijete nezabudnuteľnú vyhliadkovú offroad jazdu po umelo vytvorenej offroadovej dráhe. Počas jazdy si vychutnáte krásy okolitej prírody. Nevyhnete sa ani náklonom, prudšiemu stúpaniu a klesaniu, či prírodným prekážkam. Vďaka ním ako spolujazdec otestujete schopnosti tohto luxusného terénneho auta, ktoré si pre jeho vlastnosti a silu určite zamilujete. Po dohode s inštruktorom si budete môcť na chvíľu i zašoférovať. 

Výbava vozidla Nissan Patrol Expedition

• podvozok IRONMAN Australia 6, pancierované diferenciály s posilnenými prevodmi, uzávierka všetkých 3 diferenciálov, redukcia, pevnostné nárazníky, pevnostné nášľapy, xenónové reflektory, hliníkové disky, tempomat

• 2 navijáky SUPERWINCH Talon so syntetickým lanom, doplnkové LED osvetlenie, strešný nosič, markíza Rhino Rack, snehová radlica, debny na náradie, zdvihák high-lift, motorová píla, lopata, podložky proti uviaznutiu, vysielačka, 2 ks autobatérie, GPS alarm

• vak na vodu 75l, chladnička, mrazák, kávovar, lôžková modifikovateľná úprava, 3.5kW menič na 220V, audiosústava ALPINE, zabudobvaný DVD monitor, TV tuner, cúvacia kamera s nočným videním, parkovacia kamera, bluetooth, imobilizér, palubný počítač, navigačný systém, strešné okno, kožený interiér, tónované sklá, vyhrievané predné sedadlá, vyhrievané zrkadlá

Mali by ste vedieť

Vaším šoférom bude skúsený offroadový inštruktor, aby ste si prejazdy všetkými prekážkami poriadne užili. Šoférovanie si budete môcť vyskúšať aspoň na pár minút v teréne, ktorý sami zvládnete.

Máte môžnosť objednať si i profesionálneho fotografa, ktorý vám za poplatok urobí krásne fotky ako spomienku na jazdu v tomto luxusnom offroadovom aute.

Pre skupinky ponúkame i možnosť výletov na offroadových autách s možnosťou občerstvenia, grilovania i na neprístupných miestach hôr. V prípade záujmu píšte na info@adrop.sk.

Podmienky

Vhodné pre mužov i ženy od 18 rokov s platným vodičským preukazom minimálne skupiny B.

Čas

Podľa výberu.

Počet účastníkov

Tento darček je určený pre jednu osobu ako spolujazdca, ktorý si so sebou môže vziať jednu osobu ako za poplatok 30 EUR.

Diváci

Diváci sú vítaní. Môžu filmovať i fotografovať.

Oblečenie

Odporúčame športové oblečenie s dlhým rukávom. 

Sezóna

Celoročne podľa aktuálneho počasia.

Rezervácia termínu

Aspoň týždeň vopred.