OFFROAD NISSAN PATROL

Chcel by váš offroadový nadšenec zažiť paráááádnu jazdu poriadne silným a neuveriteľne vybaveným autom? Nissan Patrol je jediné offroadové auto v Európe, ktoré uspokojí požiadavky aj toho najnáročnejšieho milovníka offroadu a komfortu.

89,90 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • 60 minút
  • 30 minút
  • 120 minút
  • 90 minút

Doručenie ZDARMA od 60,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS19.11.
Slovenská pošta20.11.
Zásielkovňa20.11.
Popis výrobku
Popis výrobku

Chcel by váš offroadový nadšenec zažiť paráááádnu jazdu poriadne silným a neuveriteľne vybaveným autom? Nissan Patrol je jediné offroadové auto v Európe, ktoré uspokojí požiadavky aj toho najnáročnejšieho milovníka offroadu a komfortu. Asi by málo kto čakal, že si bude môcť zajazdiť v teréne mimo cestnú komunikáciu v aute vybavenom chladničkou, kávovarom, palubným počítačom či cúvacou kamerou s nočným videním a sedieť pri tom na kožených vyhrievaných sedadlách. Presvedčte ho, že to nie je sen a darujte mu jazdu v luxusnom Nissane Patrol 3.0 DDTi Expedition.


REGIÓN: Košický kraj, MESTO: Košice, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Jazda v Nissan Patrol

DOBA TRVANIA: 

  • 30 minút
  • 60 minút
  • 90 minút
  • 120 minút

Jazda offroadom Nissan Patrol

Jazda v Nissan Patrol

V okolí Košíc si v terénnom aute Nissana Patrol užijete nezabudnuteľnú vyhliadkovú offroad jazdu po umelo vytvorenej offroadovej dráhe. Počas jazdy si vychutnáte krásy okolitej prírody. Nevyhnete sa ani náklonom, prudšiemu stúpaniu a klesaniu, či prírodným prekážkam. Vďaka ním ako spolujazdec otestujete schopnosti tohto luxusného terénneho auta, ktoré si pre jeho vlastnosti a silu určite zamilujete. Po dohode s inštruktorom si budete môcť na chvíľu i zašoférovať. 

Mali by ste vedieť

Vaším šoférom bude skúsený offroadový inštruktor, aby ste si prejazdy všetkými prekážkami poriadne užili. Šoférovanie si budete môcť vyskúšať aspoň na pár minút v teréne, ktorý sami zvládnete.

Podmienky

Vhodné pre mužov i ženy od 18 rokov s platným vodičským preukazom minimálne skupiny B.

Čas

Podľa výberu.

Počet účastníkov

Tento darček je určený pre jednu osobu ako spolujazdca, ktorý si so sebou môže vziať jednu osobu ako za poplatok 30 EUR.

Diváci

Diváci sú vítaní. Môžu filmovať i fotografovať.

Oblečenie

Odporúčame športové oblečenie s dlhým rukávom. 

Sezóna

Celoročne podľa aktuálneho počasia.

Rezervácia termínu

Aspoň týždeň vopred. 

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.