FERRARI F430 Zväčšiť

JAZDA NA FERRARI F430 F1 SCUDERIA

Máte doma milovníka fajnových automobilov, ktorého nenechá chladným žiaden superšportiak? Doprajte mu možnosť zajazdiť si vo fáre snov. Jazda na Ferrari F430 F1 Scuderia bude to pravé, aby sa aspoň na chvíľu cítil ako krááááľ ciest. Superšportiak v luxusnej červenej farbe so svojou talianskou eleganciou ho dostane na kolená.

75,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Žilinský kraj
  • Bratislavský kraj
  • Košický kraj
  • Banskobystrický kraj

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS22.10.
Slovenská pošta23.10.
Zásielkovňa23.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Máte doma milovníka fajnových automobilov, ktorého nenechá chladným žiaden superšportiak? Doprajte mu možnosť zajazdiť si vo fáre snov. Jazda na Ferrari F430 F1 Scuderia bude to pravé, aby sa aspoň na chvíľu cítil ako krááááľ ciest. Superšportiak v luxusnej červenej farbe so svojou talianskou eleganciou ho dostane na kolená. Po krátkom zaškolení sadne za volant, otočí kľúčikom v zapaľovaní a dupne na pedál. Zrýchlenie z nula na 100 za 3,6 sekundy a sila 490 koní ho priková okamžite k sedačke. A jeho úsmev vám prezradí, že ste mu práve splnili jeho tajný sen.

REGIÓN: Banskobystrický kraj (Banská Bystrica), POČET OSÔB: 1,DOBA TRVANIA: 15 minút/15 km, ŠPECIFIKÁCIA: Jazda vo Ferrari F430 + PHM

REGIÓN: Bratislavský kraj (Bratislava), POČET OSÔB: 1,DOBA TRVANIA: 15 minút/15 km, ŠPECIFIKÁCIA: Jazda vo Ferrari F430 + PHM

REGIÓN: Košický kraj (Košice), POČET OSÔB: 1,DOBA TRVANIA: 15 minút/15 km, ŠPECIFIKÁCIA: Jazda vo Ferrari F430 + PHM

REGIÓN: Žilinský kraj (Žilina), POČET OSÔB: 1,DOBA TRVANIA: 15 minút/15 km, ŠPECIFIKÁCIA: Jazda vo Ferrari F430 + PHM

Jazda na Ferrari F430 F1 Scuderia

Program

Sexi talianske krivky s úpravou Scuderia a osemvalcový motor. Ktorý chlap by odolal? Urobte mu radosť a posaďte milovníka superšportov do Ferrari F430 F1 v jednej zo štyroch lokalít, kde sa jazdí. Naleštený superšportiak bude na neho čakať na mieste určenia v plnej poľnej. Pred samotnou jazdou ho čaká ešte zaškolenie profesionálnym inštruktorom. Ale potom už si sadne na miesto šoféra on a môže dupnúť na pedál. Čaká ho 15 až 60 minút náááádhernej jazdy na okresných cestách a na diaľnici.

Parametre auta

Objem motora: 4,3 L

Maximálny výkon: 360 kW/490 koní

Maximálna rýchlosť: 315 km/h

Zrýchlenie z 0 na 100 km/h: za 3,6 sekundy

Podmienky

Zážitok je vhodný pre 1 osobu. V prípade, že obdarovaní nie je držiteľom vodičského preukazu, je možné jazdu absolvovať ako spolujazdec. Cena zahŕňa poistenie vozidla a diaľničnú známku. Po jazde obdržíte certifikát jazdca a darček. Spolujazdu môže absolvovať dieťa od 5 rokov.

Sezóna

Sezóna prebieha od apríla do októbra.

Počasie

Konanie zážitku ovplyvňuje aktuálny stav počasia. V prípade silného dažďa a poveternostných podmienok nie je možné jazdu uskutočniť.

Čas

Jazda trvá 15 minút po vopred stanovenej trase dlhej 15 km. Na miesto konania je nutné dostaviť sa minimálne 15 minút pred jazdou.

Oblečenie

Na oblečenie nie sú kladené žiadne nároky.

Rezervácia termínu

Termíny a časy jázd sa priebežne obsadzujú a aktualizujú. Aktuálne voľné termíny vám preto poskytneme na vyžiadanie.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.