JAZDA NA FORMULE NA LETISKU

Je to jazdec s veľkým J. Zbožňuje rýchlu jazdu, buráááácanie silných motorov a pískanie derúcich sa pneumatík v zatáčkach. Darujte mu zážitok, ktorý uspokojí jeho túžbu po rýchlosti a pretekárskej atmosfére. Teraz bude hrať hlavnú rolu len a len ON. Formula Renault 2.0 ho zatlačí do sedadla svojím zrýchlením z 0 na 100 km za neuveriteľných 3,5 sekundy.

149 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS08.12.
Slovenská pošta09.12.
Zásielkovňa09.12.
Popis výrobku
Popis výrobku

Je to jazdec s veľkým J. Zbožňuje rýchlu jazdu, buráááácanie silných motorov a pískanie derúcich sa pneumatík v zatáčkach. Darujte mu zážitok, ktorý uspokojí jeho túžbu po rýchlosti a pretekárskej atmosfére. Teraz bude hrať hlavnú rolu len a len ON. Formula Renault 2.0 ho zatlačí do sedadla svojím zrýchlením z 0 na 100 km za neuveriteľných 3,5 sekundy. Dokonalá priľnavosť k vozovke, perfektné brzdy a sekvenčná prevodovka. To sú vlastnosti, ktoré nemá žiadne iné vozidlo. Jazda na formule Renault 2.0 na letisku v Trenčíne bude rozhodne jeden zo zážitkov, na ktoré nezabudne.

REGIÓN: Trenčiansky kraj, MESTO: Trenčín, POČET OSÔB: 1 vodič, DOBA TRVANIA: 4 kolá

Jazda na formule

Po príchode na letisko sa zoznámite s formulou F4 Mygale. Skúsený inštruktor vám poskytne kompletné informácie ohľadom ovládania vozidla. Nasadíte si kuklu, helmu a topánky a vyrazíte na prvé zoznamovacie kolo. Celkom odjazdíte 4 kolá (1 kolo = 2 km).

Parametre vozidla

Maximálna rýchlosť: 235 km/h

Hmotnosť: len 570 kg


Mali by ste vedieť

Pre absolvovanie zážitku je nutné predložiť platný vodičský preukaz skupiny B. Pre absolvovanie zážitku požadovaná výška do 190 cm a maximálna váha 100 kg.

V cene zážitku sú zahrnuté pohonné hmoty.

Vybavenie je zahrnuté v cene zážitku a bude poskytnuté na mieste konania.

Pre absolvovanie zážitku sa odporúča pohodlné športové oblečenie.

Sezóna prebieha od apríla do októbra.

Na formule sa smie jazdiť len na suchej vozovke. V prípade nepriaznivého počasia sa jazda presunie na iný termín. Poskytovateľ má právo zmeniť termín z dôvodu nepriaznivých podmienok či technických príčin.

Diváci: Sú vítaní, môžu vás budú povzbudzovať, natáčať a fotiť.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.