JAZDA NA FORMULE NA LETISKU

505 kilogramový monopost, dvojlitrový motor, 205 koní. Na takýchto strojoch jazdia len praví jazdci a teraz môžete aj vy. Formula Renault 2.0 vás zatlačí do sedačky svojim zrýchlením z 0 na 100 km za neuveriteľné 3,5 sekundy.

149,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 19.02
Slovenská pošta 20.02
Zásielkovňa 20.02
Popis výrobku
Popis výrobku

505 kilogramový monopost, dvojlitrový motor, 205 koní. Na takýchto strojoch jazdia len praví jazdci a teraz môžete aj vy. Formula Renault 2.0 vás zatlačí do sedačky svojim zrýchlením z 0 na 100 km za neuveriteľné 3,5 sekundy. Dokonalá priľnavosť k vozovke, perfektné brzdy a sekvenčná prevodovka to sú vlastnosti, ktoré nemá žiadné iné vozidlo. Jazda na formule Renault 2.0 na letisku v Trenčíne bude rozhodne jeden zo zážitkov vo vašom živote, na ktoré sa nedá zabudnúť.


REGIÓN: Trenčiansky kraj, MESTO: Trenčín, POČET OSÔB: 1 vodič, DOBA TRVANIA: 5 kôl

Jazda na formule Renault

4 kolá

Na čo sa môžete tešiť

Po príchode na letisko sa zoznámite s formulou Renault 2.0. Skúsený inštruktor vám poskytne kompletné informácie ohľadom ovládania vozidla. Nasadíte si kuklu, helmu a topánky a vyrazíte na prvé zoznamovacie kolo. Vyskúšate si trať a jazdu na okruhu. Ďalšie tri kolá už budú len na vás, aby ste si užili adrenalínovú jazdu. Nebudete obmedzení časovým limitom. Odjazdíte 4 kolá, celkom 8 km.

Cena jazdy zahŕňa

  • prenájom formuly Renault 2.0
  • prenájom letiskovej dráhy počas jazdy
  • služby inštruktora 
  • zapožičanie kukly, prilby a jazdeckých topánok
  • pohonné hmoty

Mali by ste vedieť

Podmienky: Jazdy sa môžete zúčastniť od 18 rokov s platným VP sk. B, výškou do 190 cm a maximálnou váhou 100 kg. Nesmiete byť pod vplyvom alkoholu a omamných látok, alebo liekov ovplyvňujúcich schopnosť riadiť vozidlo.

Pred jazdou vodič podpisuje prehlásenie, že bol zoznámený s bezpečnostnými pravidlami a že je zodpovedný za škody spôsobené v dôsledku nerešpektovania pokynov inštruktora.

Vodič berie na vedomie, že povinné zmluvné poistenie neplatí na pretekárskom okruhu a letisku.

Rezervácia termínu: Sezóna jázd je od apríla do októbra. Termíny jázd sa priebežne vypisujú a obsadzujú, preto odporúčame, aby ste si rezervovali termín čo najskôr. Termíny sa dozviete na našej infolinke.

Na formule sa smie jazdiť len na suchej vozovke. V prípade nepriaznivého počasia sa jazda presunie na iný termín. Poskytovateľ má právo zmeniť termín z dôvodu nepriaznivých podmienok či technických príčin.

Storno podmienky: V prípade, že ste sa na termín už zapísali a nemôžete sa ho z nejakých dôvodov zúčastniť, kontaktujte nás najneskôr 7 dní pred daným termínom. V prípade, že zrušíte jazdu 6 dní a menej, platí sa storno poplatok 30 % z ceny jazdy. Pri zrušení 1 deň vopred alebo v deň konania zážitku je účtovaný storno poplatok 50 % z ceny zážitku.

Čas: 1 kolo odjazdíte približne za 2 minúty, všetko závisí od skúseností vodiča.

Náš tip

DVD: Z vašej jazdy si môžete nechať natočiť aj záznam za cenu 15 eur. Dopláca sa na mieste. 

Oblečenie: Odporúčame vám obliecť si pohodlné športové oblečenie. Na samotnú jazdu vám bude zapožičaná kukla, prilba a jazdecké topánky.

Diváci: Sú vítaní, môžu vás budú povzbudzovať, natáčať a fotiť.

Parametre vozidla

Objem motora: 1990 cm3

Maximálny výkon: 205 koní

Zrýchlenie 0-100 km/h: 3,5 s

Hmotnosť: len 490 kg 

Max. krútiaci moment: 220Nm