FERRARI 458 ITALIA

Ak máte radi vietor vo vlasoch, tak ste tu správne. Talianska automobilka Ferrari v roku 2011 predstavila nové Ferrari 458 Italia. Reč je o verzii Spider, ktorá je kombináciou klasického automobilu a kabrioletu. Vďaka hliníkovej skladacej streche, ktorá sa dá zložiť i nasadiť za 14 sekúnd, je Ferrari 458 Italia Spider ideálnym dopravným prostriedkom počas slnkom zaliatých letných dní.

74,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 19.02
Slovenská pošta 20.02
Zásielkovňa 20.02
Popis výrobku
Popis výrobku

Ak máte radi vietor vo vlasoch, tak ste tu správne. Talianska automobilka Ferrari v roku 2011 predstavila nové Ferrari 458 Italia. Reč je o verzii Spider, ktorá je kombináciou klasického automobilu a kabrioletu. Vďaka hliníkovej skladacej streche, ktorá sa dá zložiť i nasadiť za 14 sekúnd, je Ferrari 458 Italia Spider ideálnym dopravným prostriedkom počas slnkom zaliatých letných dní. Disponuje elektricky ovládaným veterným štítom, vďaka ktorému môžete nerušene konverzovať i pri rýchlosti až 200 km/h. Dosahuje maximálnu rýchlosť 320 km/h. Ale maximálku by ste so stiahnutou strechou vo Ferrari 458 asi radšej skúšať nemali. Tentokrát budete jazdiť podľa pravidiel, aby ste si vychutnali jazdu po diaľnici i mimo nej bez pokút a odniesli si len tie najlepšie zážitky z jazdy na nablýskanom Ferrari. 

REGIÓN: Bratislavský kraj, MESTO: Bratislava, DOBA TRVANIA: 10 minút/10 km, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Jazda vo Ferrari + PHM

Ferrari 458 Italia Spider

Jazda vo Ferrari bez PHM

Program

Po dostavení sa na miesto štartu sa zoznámite s automobilom Ferrari 458 Italia a absolvujete krátku inštruktáž. Potom si už budete len naplno vychutnávať jazdu vo vysnívanom športiaku.

Parametre:

Maximálna rýchlosť: 320 km/h

Maximálny výkon: 420 kW (570 koní)

Zrýchlenie z 0 na 100 km: za 3,5 s

Spotreba: 11,8 l/100 km

Podmienky

Vhodné pre mužov i ženy od 18 rokov s platným vodičským preukazom skupiny B. Osobám pod vplyvom alkoholu alebo omamných látok nebude jazda poskytnutá. Jazdu je možné absolvovať i na mieste spolujazdca od 12 rokov. Podmienkou je minimálna výška 150 cm a súhlas zákonného zástupcu.

Mali by ste vedieť

Cena jazdy na ceste zahŕňa prenájom automobilu Ferrari 458, služby inštruktora, povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, diaľničnú známku, náplne a olej.

Sezóna

Od apríla do októbra v závislosti na počasí.

Počasie

Prevádzka vozidla je závislá na klimatických podmienkach. Nejazdí sa za hustého dažďa a sneženia.

Počet účastníkov

Jazda je určená pre 1 osobu.

Oblečenie

Na oblečenie nie sú kladené žiadne nároky.

Rezervácia termínu

Minimálne týždeň vopred. Na zážitok je nutné sa dostaviť minimálne 30 minút vopred.