KTM X-BOW

Výrobcom vozidla KTM X-Bow je rakúska firma, ktorá je známa hlavne ako výrobca motocyklov KTM. Tento pretekársky roadster začala vyrábať už v roku 2008. X-Bow je športový pretekársky automobil bez strechy s jednoduchým ovládaním. Monokok je vyrobený z uhlíkových vláken, vďaka ktorým má toto vozidlo len 700 kilogramov. 

195,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Trnavský kraj (Orechová Potôň (Slovakia Ring)) - RACE TAXI
  • Trnavský kraj (Orechová Potôň (Slovakia Ring)) - Jazda na KTM X-Bow (6 kôl)

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 19.02
Slovenská pošta 20.02
Zásielkovňa 20.02
Popis výrobku
Popis výrobku

Výrobcom vozidla KTM X-Bow je rakúska firma, ktorá je známa hlavne ako výrobca motocyklov KTM. Tento pretekársky roadster začala vyrábať už v roku 2008. X-Bow je športový pretekársky automobil bez strechy s jednoduchým ovládaním. Monokok je vyrobený z uhlíkových vláken, vďaka ktorým má toto vozidlo len 700 kilogramov. S výkonom viac ako 286 koní a nastaviteľnými tlmičmi je jazda v ňom snom každého adrenalínového jazdca. Preto neváhajte a otestujte toto jedinečné vozidlo na okruhu v Senici, alebo na Slovakia ringu. Pre tých, ktorí sa neodvážia usadnúť za volant KTM SK, alebo ešte nie sú držiteľmi vodičského preukazu, tu máme nezabudnuteľnú jazdu v racetaxi po boku majstra Slovenska, ktorú môžu absolvovať i deti. Výber variantu jazdy v pretekárskom aute KTM X-Bow necháme na vás.

REGIÓN: Trnavský kraj (Orechová Potôň (Slovakia Ring)) POČET OSÔB:  1 ako spolujazdec , ŠPECIFIKÁCIA: RACE TAXI

REGIÓN: Trnavský kraj (Orechová Potôň (Slovakia Ring))POČET OSÔB:  1 ako vodič , ŠPECIFIKÁCIA: Jazda na KTM X-Bow (6 kôl)

Jazda na KTM X-Bow

  • RACE TAXI

Program KTM SK

RACE TAXI znamená spolujazda na pretekárskom vozidle KTM X-Bow na mieste spolujazdca po boku skúseného pretekára na letisku v Senici. Odjazdíte 2 kolá, celkom cca 4 km.

  • Jazda na KTM X-Bow - (6 kôl)

Program KTM SK

Na začiatku kurzu prebieha registrácia. Po registrácií následuje briefing, počas ktorého sa vysvetľujú pravidlá na okruhu, spôsob jazdy na okruhu a bezpečnosť na okruhu. Potom nasadnete do KTM X-Bow, nasadíte si prilbu a po tejto príprave môžete jazdiť na jedinečnom pretekárskom okruhu. 

DOPLŇUJÚCE INFORMÁCIE:

Špecifikácia

Kurz je vhodný pre začiatočníkov, ktorí dávajú prednosť krátkej skúške jazdy na okruhu. Jazda trvá 6 až 8 minút a na trati dlhej cca 8 km (4 kolá).

Technické parametre:

Výkon motora: 286 koní 

Zrýchlenie z 0 na 100 km/h: 3,9 sekundy

Hmotnosť: 790 kg

Maximálna rýchlosť: 220 km/h

Podmienky

Vhodné pre mužov i ženy. Minimálny vek je 18 rokov s platným vodičským preukazom, pri spolujazde 12 rokov. 

Sezóna

Máj až September.

Počasie

Prevádzka vozidla je závislá na klimatických podmienkach.

Počet účastníkov

Tento darček je určený pre 1 osobu.

Oblečenie

Na oblečenie nie sú kladené žiadne nároky. Pretekárska prilba a kukla je v cene.

Rezervácia termínu

Čo najskôr. Termíny sú pevne stanovené a rýchlo sa obsadzujú.

Mali by ste vedieť

Ceny jazdy na okruhu zahrňujú všetky náplne ako olej, pohonné hmoty. Za osobné poistenie si zodpovedá každý účastník sám.