BENTLEY CONTINENTAL GT

Bentley je luxusný osobný automobil britskej spoločnosti Bentley Motors Limited. Keď bol v roku 2003 predstavený model Bentley Continental GT, záujem oň bol tak veľký, že zákazníci museli čakať rok, než auto dostali. Na jazdu v Bentley však čakať rok nemusíte. Toto športové kupé môžete prevetrať počas jazdy na ceste v bežnej premávke, alebo zažiť šprint na dráhe letiska v Trenčíne.

59,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 19.02
Slovenská pošta 20.02
Zásielkovňa 20.02
Popis výrobku
Popis výrobku

Bentley je luxusný osobný automobil britskej spoločnosti Bentley Motors Limited. Keď bol v roku 2003 predstavený model Bentley Continental GT, záujem oň bol tak veľký, že zákazníci museli čakať rok, než auto dostali. Na jazdu v Bentley však čakať rok nemusíte. Toto športové kupé môžete prevetrať počas jazdy na ceste v bežnej premávke, alebo zažiť šprint na dráhe letiska v Trenčíne. Máte tak jedinečnú šancu otestovať jeho vlastnosti a užiť si jazdu v luxusnom automobile Bentley Continental. S motorom W12 6,0L a 560 koňmi pod kapotou dokáže auto Bentley zrýchliť z nuly na sto kilometrov za hodinu za 4,8 sekundy a dosiahnúť maximálnu rýchlosť až 318 km/h. Jazda na Bentley sa tak razom stane zážitkom.

REGIÓN: Trenčiansky kraj, MESTO: Trenčín, POČET OSÔB: 1,  

ŠPECIFIKÁCIA: 

  • Šprint na letisku (2x2 km)
  • Jazda na ceste (20 minút) vrátane šprintu 2x2 km
  • Jazda na ceste (40 minút) vrátane šprintu 2x2 km
  • Jazda na ceste (60 minút) vrátane šprintu 2x2 km

Bentley Continental GT

Program

Po dostavení sa na miesto štartu sa zoznámite s automobilom Bentley Continental GT a absolvujete krátku inštruktáž. Potom si už budete len naplno vychutnávať jazdu vo vysnívanom luxusnom kupé Bentley.

Jazdí sa po okresných cestách vrátane šprintu na letisku.

Parametre:

Motor: W12 6,0L

Maximálna rýchlosť: 318 km/h

Maximálny výkon: 560 koní

Zrýchlenie z 0 na 100 km: za 4,8 s

Spotreba: 17,10 l/100 km

Podmienky

Vhodné pre mužov i ženy od 18 rokov s platným vodičským preukazom skupiny B. Osobám pod vplyvom alkoholu alebo omamných látok nebude jazda poskytnutá. Jazdu na Bentley je možné absolvovať i na mieste spolujazdca od 12 rokov. Podmienkou je minimálna výška 150 cm a súhlas zákonného zástupcu.

Mali by ste vedieť

Cena jazdy na ceste zahŕňa prenájom automobilu Bentley Continental, služby inštruktora, povinné zmluvné poistenie, havarijné poistenie, diaľničnú známku, náplne, olej a pohonné hmoty.

V prípade nehody je spoluúčasť 10%.

Sezóna

Od 1.4. do 31.10.

Počasie

Prevádzka vozidla je závislá na klimatických podmienkach.

Počet účastníkov

Jazda je určená pre 1 osobu.

Oblečenie

Na oblečenie nie sú kladené žiadne nároky.

Rezervácia termínu

Minimálne týždeň vopred. Jazdíme od piatka do nedele s ohľadom na počasie a obmedzenie prevádzky letiska. Na zážitok je nutné sa dostaviť minimálne 30 minút vopred, inak vám poukaz prepadá.