JAZDA NA TESLE MODEL 3 PERFORMANCE

Prevezte sa v aute budúcnosti a užite si plne elektrický pohon na automobile Tesla Model 3 Performance. Testovacia jazda na Tesle začína krátkou inštruktážou a zoznámením sa s vozidlom. Následne zasadne za volant a spoločnosť vám bude robiť inštruktor a prípadní traja pasažieri, ktorých si môžete posadiť na zadné sedadlo.

58 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • 30 minút
  • 60 minút
  • 120 minút
  • 180 minút

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS29.09.
Slovenská pošta02.10.
Zásielkovňa02.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Prevezte sa v aute budúcnosti a užite si plne elektrický pohon na automobile Tesla Model 3 Performance. Testovacia jazda na Tesle začína krátkou inštruktážou a zoznámením sa s vozidlom. Následne zasadne za volant a spoločnosť vám bude robiť inštruktor a prípadní traja pasažieri, ktorých si môžete posadiť na zadné sedadlo. Inštruktor bude mať pre vás vymyslenú ideálnu trasu, aby ste si dosýtosti užili všetky možnosti tejto Tesly. Zažijete napríklad aj to, ako technológie snímajú štýl jazdy a elektronikou potom pomáhajú prejsť ostrú zákrutu. Skrátka parádne technológie, nadčasovosť a poriadny zážitok z jazdy!

DOBA TRVANIA: 30 minút, POČET OSÔB: 1 šofér

DOBA TRVANIA: 60 minút, POČET OSÔB: 1 - 2 šoféri

DOBA TRVANIA: 120 minút, POČET OSÔB: 1 - 4 šoféri

DOBA TRVANIA: 180 minút, POČET OSÔB: 1 - 4 šoféri

Jazdí sa v týchto lokalitách: Bratislava, Trnava, Nitra, Trenčín, Zvolen, Žilina, Poprad, Prešov, Košice. V mestách Liptovský Mikuláš a Martin sa jazdí po prípadnej dohode.

Jazda na Tesle Model 3 Performance

Tesla Model 3 (2019) je elektromobil, ktorý dá stovku za 2,9 sekundy a vy si to budete môcť vyskúšať na vlastnej koži! Pod nablýskanou kapotou má celých 487 koní. To sa vyrovná akémukoľvek superšportiaku, avšak Tesla je maximálne bezpečná, má minimálne náklady na prevádzku a jej pohon je šetrný k životnému prostrediu.

Jazdu absolvujete ako vodič s inštruktorom.

Parametre vozidla

  • Maximálna rýchlosť: 250 km/h

  • Maximálny výkon: 358 kW (487 koní)

  • Krútiaci moment: 640 Nm

  • Zrýchlenie z 0 na 100 km/h: 2,9 sek.

  • Dojazd: 386 km

Podmienky

Vhodné len pre osoby od 18 rokov.

Pre uskutočnenie jazdy je podmienkou naplnenie skupiny minimálnym počtom osôb podľa lokality. Pred jazdou podpíšete zmluvu o prenájme automobilu.

Storno podmienky: Rezerváciu môžete zrušiť minimálne 8 dní pred rezervovaným termínom, v prípade zrušenia 7 a menej dní pred jazdou si poskytovateľ účtuje storno poplatok 50 % z ceny jazdy. Ak zrušíte jazdu 24 hodín pred jazdou, je storno poplatok 100% z ceny.

Sezóna

Zážitok prebieha celoročne. Konanie zážitku ovplyvňuje aktuálny stav počasia. Ak sa v zimnom období na vozovke nachádza vrstva snehu, jazdu nebude možné uskutočniť.

Čas

Jazda trvá 30, 60, 120 alebo 180 minút.

Počet účastníkov

Do auta si môžete na jazdu vziať bez príplatku ďalšie 3 osoby ako spolujazdcov. 

Oblečenie

Pre absolvovanie zážitku nie je nutné žiadne špeciálne oblečenie. Odporúčame sa obliecť pohodlne.

Rezervácia termínu

Termíny jázd sa priebežne počas roku vypisujú a obsadzujú. Najmenej termínov je vypísaných počas mesiacov január-február. Odporúčame preto urobiť rezerváciu čo najskôr. Rezerváciu môžete zrušiť minimálne 8 dní pred rezervovaným termínom.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.