Podložka do auta pre psa 128x138cm

Presun domácich miláčikov v aute je dobrý spôsob, ako ich vziať na zaujímavé miesta, kde sa môžu voľne hrať a behať. Avšak, pes počas prepravy v aute môže nechať veľa chlpov na sedadlách, ktoré je ťažké odstrániť.

31,99 € s DPH

Posledné kusy na sklade.

Nové

Doručenie ZDARMA od 60,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS07.04.
Slovenská pošta08.04.
Zásielkovňa08.04.
Popis výrobku
Popis výrobku

Presun domácich miláčikov v aute je dobrý spôsob, ako ich vziať na zaujímavé miesta, kde sa môžu voľne hrať a behať. Avšak, pes počas prepravy v aute môže nechať veľa chlpov na sedadlách, ktoré je ťažké odstrániť. Po intenzívnej vonkajšej hre môže byť zviera znečistené, čo je ďalší problém, ak sa prepravuje priamo v priestore pre cestujúcich. Podložka do auta je riešením, ktoré umožňuje rýchlu a bezproblémovú prepravu psa na akékoľvek miesto bez rizika znečistenia interiéru vozidla.

Podložka je vodeodolná, takže sa na povrch čalúnenia vozidla nedosiahne žiaden druh nečistôt . Bez ohľadu na to, či je pes mokrý alebo špinavý, zostane plocha sedadla čistá. Odolnosť krycej vrstvy voči absorpcii vlhkosti tiež uľahčuje jej čistenie . Nečistoty a vlhkosť neprenikajú do štruktúry materiálu.

Pripevnenie podložky je veľmi jednoduché, a to pomocou sponiek a háčikov . Dĺžku podložky je možné prispôsobiť veľkosti interiéru. Skladacie strany podložky sú tiež funkčným riešením . Sú pripevnené prostredníctvom zipsov, takže po otvorení dverí sa môžu rýchlo rozvinúť, aby sa zviera bezpečne a pokojne dostalo von z vozidla. Poskytujú dodatočnú ochranu pre čistotu vozidla, pretože chránia celé sedadlo pri vstupe do psa .

Podložka pomáha pri bezpečnej preprave .Špeciálne otvory v podložke umožňujú pripnúť psa bezpečnostným pásom pre psa (nie je súčasťou balenia), čo zaručuje bezpečnosť zvieraťa a cestujúcich.


ÚDAJE

  • farba: čierna
  • celkové rozmery (dĺžka / šírka): 128 / 138cm
  • hmotnosť: 1,4 kg

30 podobných produktov v rovnakej kategórii