Zábavný volant 4v1

Kľúče s diaľkovým ovládaním, volant a mobil v ružovej farbe. Deti radi používajú predmety, ktoré používajú dospelí. Všetci vieme, ako veľmi sú u detí populárne kľúče od auta, mobilný telefón alebo diaľkové ovládanie.

17,99 € s DPH

Tovar nemáme na sklade

  • Ružová
  • Modrá

Nové

Popis výrobku
Popis výrobku

Kľúče s diaľkovým ovládaním, volant a mobil v ružovej farbe. Deti radi používajú predmety, ktoré používajú dospelí. Všetci vieme, ako veľmi sú u detí populárne kľúče od auta, mobilný telefón alebo diaľkové ovládanie.

Funkcia volantu:
 

Na zadnej časti volantu sa nachádza prepínač, ktorý umožňuje dve rôzne funkcie tlačidiel na volante. Po prepnutí tohto tlačidla do strednej polohy sú tlačidlá volantu deaktivované. Prvý program: Po stlačení tlačidla klaksónu začne hrať šesť rôznych melódií, melódie sa mení pri každom stlačení tohto tlačidla. Počas prehrávania melódií svietia zároveň dve svetlá na volante. Po stlačení tlačidla smeroviek sa začne ozývať z volantu jeho zvuk a blikať svetlo smeroviek. Po stlačení tlačidla s kľúčom sa spustí melódia autoalarmu. Druhý program: Klaksón vydáva zvuky klaksónu. Tlačidlá smeroviek majú rovnakú funkciu ako v prvom programe. Tlačidlo s kľúčom vydáva zvuk štartovania motora.


Funkcie telefónu:
 

Po stlačení veľkého tlačidla na vrchnej časti telefónu zaznie zvuk fotoaparátu a dióda v telefóne simuluje funkciu blesku. Následne sa spustí melódie, v jej rytme bliká dióda telefónu. Tlačidlo s notou spúšťou 6 rôznych melódií, ktoré sa prepínajú opätovným stlačením tohto tlačidla. Vrchné ľavé modré tlačidlo vydáva zvuk tónovej voľby a následne sa spustí melódia. Dolné ľavé modré tlačidlo simuluje zvuk zámku telefónu a následne sa spustí melódia. Vrchný pravé modré tlačidlo spúšťa zvuk zvoniaceho telefónu a následne melódiu. Dolné pravé modré tlačidlo spustí zvuk klaksónu a následne melódiu. Dióda telefónu svieti pri každom stlačení tlačidla a pri každej melódiu.


Funkcie diaľkového ovládača:
 

Tlačidlo so zámkom po prvom stlačení vydá zvuk odomknutie dverí automobilu, pri druhom stlačení vydá zvuk zamknutie dverí automobilu. Tlačidlo automobilu spustí zvuk štartovania motora. Tlačidlo klaksónu spustí zvuk klaksónu. Tlačidlo zvončeka spustí zvuk otvorených dverí. Tlačidlo s notou spúšťa 10 rôznych melódií, ktoré sa menia pri každom stlačení tohto tlačidla. Kľúče možno odňať z diaľkového ovládača.


Technické parametre:
 

- priemer volantu: 18 cm
- rozmery telefónu: 15,5x6,5x4 cm
- rozmery diaľkového ovládača: 10,5x4,7 cm
- napájanie: 6xAA batérie (sú súčasťou balenia)
 

Pre deti od 3 rokov.

30 podobných produktov v rovnakej kategórii