Domček pre bábiky

Skvelý domček pre bábiky je sen každého dievčaťa. Poskytuje vynikajúce, kreatívne hranie. Zabezpečí mnoho hodín zábavy samostatne alebo vo väčšej skupine. S jeho pomocou sa dieťa môže rýchlo a ľahko pohybovať v krajine fantázie.

12,99 € s DPH

19,99 €

-7,00 €

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS22.09.
Slovenská pošta23.09.
Zásielkovňa23.09.
Popis výrobku
Popis výrobku

Skvelý domček pre bábiky je sen každého dievčaťa. Poskytuje vynikajúce, kreatívne hranie. Zabezpečí mnoho hodín zábavy samostatne alebo vo väčšej skupine. S jeho pomocou sa dieťa môže rýchlo a ľahko pohybovať v krajine fantázie. Hračka vám umožní príjemne stráviť svoj voľný čas a poskytne veľa zábavy najmä v chladných alebo daždivých dňoch.

Dom pozostáva z dvoch poschodí. Na prízemí a prvom poschodí sa nachádza 6 izieb: hala, kuchyňa, obývacia izba s krbom, kúpeľňa, spálňa a detská izba. Dom sa rozkladá zo strany na stranu, t. j. na ľavú a pravú stranu.

Navyše v súprave sa nachádzajú 3 postavičky - mama, otec a dieťa, pes, rovnako aj kusy nábytku ako stoličky, stôl, postele a sedacia súprava . Pozoruhodná je aj otvorená chladnička umiestnená v kuchyni a dekoratívne prvky pred domom, ako je poštová schránka, plot s mini záhradou a dekoratívne okenice. Ďalšie časti zvyšujú estetickú hodnotu a poskytujú možnosť rozšírenej a zaujímavej zábavy.

domček pre bábiky má optimálne rozmery, je ľahký a špeciálna veľká rukoväť umožňuje ľahký prenos. Domček sa dá zložiť , takže ho môžete ľahko vziať so sebou ako malý kufrik do auta alebo na iné miesta ako napr. na záhradu, do parku.

Tento produkt je ideálny pre individuálne a skupinové hry. Stimuluje predstavivosť a rozvíja kreativitu, ako aj ovplyvňuje vývoj sociálneho správania a podporuje integračné procesy.

Fantastický darček pre dievčatá.

Špecifikácie:

  • vek: +3 roky
  • certifikáty: CE, EN71
  • rozmery (dĺžka / šírka / výška): 16/18 / 28,5 cm
  • hmotnosť súpravy: 690 g
  • hmotnosť s obalom: 1kg

V SETE

  • skladací dom
  • rodinné figúrky, pes a nábytok
30 podobných produktov v rovnakej kategórii