Zmrzlinový vozík

Prinášame Vám vozík s cukrovinkami pre dievčatká. Jasný a farebný, ktorý vám pomôže s vývojom dieťaťa. Ideálna hračka pre detské predstieranie hry na zmrzlinu.

14,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS10.08.
Slovenská pošta11.08.
Zásielkovňa11.08.
Popis výrobku
Popis výrobku

Prinášame Vám vozík s cukrovinkami pre dievčatká. Jasný a farebný, ktorý vám pomôže s vývojom dieťaťa. Ideálna hračka pre detské predstieranie hry na zmrzlinu. Hračka je špeciálne navrhnutá tak, aby vyhovovala kreatívnym funkciám v zábavnom obchode, umožňuje deťom predstierať, že sa hrajú na nákup a uvádzajú na trh sladkosti.

Zisťovanie potrieb zákazníka, ponúkanie tovaru a prijímanie objednávok pomáha deťom vstúpiť do reálneho sveta obchodu. Nechajte svoje dievčatko hrať na predávačku alebo zákazníčku. Môže zlepšiť priestorové myslenie a celkovú kognitívnu zručnosť a schopnosť rúk dieťaťa.

Sada hračiek sa skladá z rôznych zaujímavých dezertných predmetov, ktoré sa hodia do dvojposchodového stojanu umiestneného na vozíku so štyrmi kolesami. Zahŕňa rôzne predmety, ako napr. nanuky, zmrzliny, lízanky, popcorn alebo mince na platenie. Zlepšite poznanie, inteligenciu detí a cvičte ich logické myslenie. Vyrobené z kvalitného materiálu ABS, ekologicky šetrné, bezpečné a vhodné pre deti.

Hrá 12 rôznych melódií a tie sú sprevádzané príjemným svetielkom.
Napájané 3xAA batériami (nie sú súčasťou balenia)

Rozmery výrobku: - 33x20x38cm

30 podobných produktov v rovnakej kategórii