Záhlavok ECOPUF - farebná ceruzka - plyš

Opierka hlavy vo forme ceruzky v najmodernejších pastelových farbách dostupných v odtieni mäty, ružovej, modrej a šedej je základným doplnkom detských izieb. Okrem toho môže byť jedinečným spoločníkom na dlhé cesty. Jedinečná výplň vo forme antialergických silikónových guličiek zaručuje neuveriteľnú ľahkosť a dokonalé prispôsobenie sa telu. Jedinečný darček pre deti aj dospelých.

15,89 € s DPH

Tovar máme na sklade

Doručenie ZDARMA od 60,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS28.01.
Slovenská pošta29.01.
Zásielkovňa29.01.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Opierka hlavy vo forme ceruzky v najmodernejších pastelových farbách dostupných v odtieni mäty, ružovej, modrej a šedej je základným doplnkom detských izieb. Okrem toho môže byť jedinečným spoločníkom na dlhé cesty. Jedinečná výplň vo forme antialergických silikónových guličiek zaručuje neuveriteľnú ľahkosť a dokonalé prispôsobenie sa telu. Jedinečný darček pre deti aj dospelých.

Štýlová, mäkká a pohodlná opierka hlavy je podstata pre ideálny odpočinok. Okrem toho sú vynikajúci dekoratívny prvok interiéru. V našej ponuke nájdete rôzne opierky hlavy. Tieto určené najmä pre detskú izbu. Vďaka krásnemu a jemnému vzhľadu zaženiete nudu z každej izby. Dobrý odpočinok v noci je začiatkom nového, skvelého dňa.

Materiály sú bezpečné a antialergické.

Nie len pre hlavu - opierka sa nemusí používať len na pohodlnú polohu hlavy. Hoci je tak špecifikovaná, môžete ju použiť aj iným spôsobom. Môžu sa použiť napríklad na uvolnenie unavených nôh a to tých, že ich dáte do vyššej polohy. Všetko, čo musíte urobiť, je ľahnúť si na chrbát a položiť si opierku hlavy pod nohy alebo pod kolená. Opierku hlavy môžete použiť aj tak, že ju umiestnite medzi chrbát a zadnú časť kancelárskej stoličky. Týmto spôsobom sa donútite správne držať telo a vaša chrbtica sa uvoľní z nepríjemnej polohy. Po niekoľkých minútach takejto pozície budete cítiť rozdiel. Váš chrbát bude cítiť úľavu a dlhá práca za stolom nebude tak únavná.

Vzorkovník:

Minky plyš

Záhlavok je vyrábaný na zákazku. Doba realizácie je 5 pracovných dní.

Špecifikácie
Šírka12 cm
MaterialMinky - plyš
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
ZnačkaEcopuf
Dĺžka50 cm
30 podobných produktov v rovnakej kategórii