Plyšová hračka Ugly dolls 33cm

Motivujte svoje deti k príjmaniu ľudí takých akí sú a naučte ich rešpektovať každého. Krásne postavičky z tejto skvelej rozprávky nájdete aj u nás! 

14,49 € s DPH

Posledné kusy na sklade.

  • Hnedá

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS27.09.
Slovenská pošta28.09.
Zásielkovňa28.09.
Popis výrobku
Popis výrobku

Postavičky Ugly Dolls si žijú svoj bezstarostný život v mestečku Uglyville, kde je vítané všetko iné, zvláštne, a nikto nikoho neposudzuje podľa toho, ako vyzerá. Moxy však nie je spokojná, a preto nahovorí niekoľko svojich kamarátov, aby odišli z malého mesta a vydali sa hľadať ,,Veľký svet", kde má každá hračka skutočného parťáka - ĽUDSKÉ DIEŤA


Objavia však niečo iné... INŠTITÚT DOKONALOSTI - je zariadenie, v ktorom vychovávajú dokonalé hračky. Vo väčšine prípadov je dokonalý len vonkajšok, ktorý núti skrývať aj tie najmenšie chybičky krásy, ale vyhoveli prísnym kritériam.


Ugly dolls zrazu začínajú chápať, čo znamená byť odlišný a jedinečný.


Nakoniec prídu na to, že nemusíte byť krásny a úžasný, pretože najviac záleží na tom, kým ste.


Motivujte svoje deti k príjmaniu ľudí takých akí sú a naučte ich rešpektovať každého. Krásne postavičky z tejto skvelej rozprávky nájdete aj u nás! 

  • Chuckanucka (hnedá)- sa bojí úplne všetkého: Čo keď zazvoní telefón, Keď nebudem doma? Čo keď mi príde kuriér doručiť balík, keď som v kúpeľni? Čo ak nemôžem prestať myslieť na svoje meno? 

Špecifikácie:

  • vysoká kvalita, vyrobené z mäkkého plyšu
  • popis a fotografia na štítku
  • Rozmery:  34,5 x 30,5 x 9 cm
  • Hmotnosť: 0,080 kg
30 podobných produktov v rovnakej kategórii