Revolučná záhradná flexibilná hadica HOSE 15m

Revolučná hadica Hose sa pýši inovatívnym dizajnom, ktorý ju odlišuje od všetkých ostatných hadíc. Táto úžasná hadica sa dokáže pri pustení vody automaticky rozvinúť až na trojnásobok svojej dĺžky.

19,99 € s DPH

Posledné kusy na sklade.

Nové

Doručenie ZDARMA od 60,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS27.05.
Slovenská pošta28.05.
Zásielkovňa28.05.
Popis výrobku
Popis výrobku

Revolučná hadica Hose sa pýši inovatívnym dizajnom, ktorý ju odlišuje od všetkých ostatných hadíc. Táto úžasná hadica sa dokáže pri pustení vody automaticky rozvinúť až na trojnásobok svojej dĺžky. Po vypnutí vody sa vie zase zvinúť, aby sa dala jednoducho skladovať. Táto hadica má všetko, čo klasická záhradná hadica určite nemá. Je ľahká, kompaktná, rozťahovacia, má veľký výkon a nezamotáva sa.Na čo je vhodná hadica HOSE ?

Hose je ideálna na umývanie okien, áut, zavlažovanie rastlín a ešte oveľa viac. Dostriekne až do 2. poschodia, ale vie aj jemne zalievať kvetiny, vydrží všetky poveternostné vplyvy. Revolučný dizajn zaistí, že sa hadica nikdy neskrúti a nezamotá.

Ako hadica HOSE funguje?

Zapnete vodu a X-Hose sa automaticky rozvinie. Potom už stačí len otvoriť trysku a môžete kropiť. Keď vodu vypnete a všetku ju z Hose vystriekate, hadica sa potom v priebehu niekoľkých sekúnd automaticky zvinie do svojej pôvodnej dĺžky.

30 podobných produktov v rovnakej kategórii