Regeneračná kúra na nohy Soulima 1 pár

Regeneračná kúra na nohy SOULIMA predstavuje dokonalý spôsob, ako sa zbaviť neestetických stvrdnutých častí pokožky na nohách. Po niekoľkých použitiach sa stávajú jemné, hladké a udržiavané.  

4,49 € s DPH

Tovar nemáme na sklade

Nové

Popis výrobku
Popis výrobku

Regeneračná kúra na nohy SOULIMA predstavuje dokonalý spôsob, ako sa zbaviť neestetických stvrdnutých častí pokožky na nohách. Po niekoľkých použitiach sa stávajú jemné, hladké a udržiavané. Skvelý darček pre všetkých, ktorí celé roky pracovali manuálne alebo v stoji. Ich nohy sú po toľkých rokoch unavené a koža na chodidlách je trvalo poškodená. Preto takéto chodidlá urgentne potrebujú zregenerovať a zrelaxovať.

Ako to funguje?

Ingrediencie obsiahnuté v prípravku pokožky zmäkčujú, odstraňujú drsnosť, farebné zmeny a bolestivé miesta pomocou olupovania vonkajšej vrstvy. Počas 7-10 dní po aplikácii kúry odchádza stará a zrohovatená vrstva, pokožka sa stáva zdravšia, mäkšia, jemnejšia a pružnejšia.

Kúra je úplne bezbolestná a po 7-10 dňoch sa pokožka stáva extrémne hladšou a zdravšou.

Kúra pôsobí komplexne - odstraňuje: suchú lúpajúcu sa pokožku, drsné päty, jazvy, farebné zmeny, kurie oká, mozole, nadmerné potenie, nepríjemný zápach a známky starnutia pokožky.

Život v neustálom kolotoči, tlačiace topánky, príliš vysoké podpätky alebo pravidelné športovanie - to všetko spôsobuje, že nohy nie vždy vyzerajú tak, ako by sme chceli.


SOULIMA:
 regeneruje, odstraňuje zrohovatenú suchú vrchnú pokožku, odstraňuje kurie oká, osviežuje, zvláčňuje, poskytuje pokožke zdravý vzhľad.

V zime skoro celý čas nosíme uzavretú obuv, v lete najmä ženy vysoké podpätky - naše nohy to s nami nemajú ľahké. Vznikajú na nich neestetické kurie oká a pokožka je tvrdá. Zanedbanie kurích ôk a stvrdnutej pokožky môže viesť k nárastu zrohovatenej pokožky a v dôsledku toho dokonca k bolesti pri chôdzi.


Zlupovacia kúra SOULIMA prešla celým radom skúšok:

  • dermatologickými skúškami
  • fyzikálno-chemickými skúškami
  • spotrebiteľskými testami


Ako postupovať ?

1 - Odstrihnite vrchnú časť podľa čiary.
2 - Vložte skôr umyté a usušené nohy do sáčkov.
3 - Na nohy oblečte hrubé ponožky pre zachovanie príslušnej teploty počas kúry.
4 - Nechajte pôsobiť asi 2 hodiny.
5 - Zložte sáčky a nohy umyte teplou tečúcou vodou.

30 podobných produktov v rovnakej kategórii