KIYESKI náplasti na chudnutie 10ks

Dámy, chcete schudnúť do plaviek, ale nemáte čas na športovanie a posilňovanie? Nelámte si hlavu a vyskúšajte tieto jedinečné náplasti na chudnutie Kiyeski

1,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS03.11.
Slovenská pošta04.11.
Zásielkovňa04.11.
Popis výrobku
Popis výrobku

Dámy, chcete schudnúť do plaviek, ale nemáte čas na športovanie a posilňovanie? Nelámte si hlavu a vyskúšajte tieto jedinečné náplasti na chudnutie Kiyeski. Využite silu prírody na zoštíhlenie a spevnenie Vašej postavy s náplasťami na chudnutie. Náplasti na chudnutie Kiyeski sú vyrobené zo 100% prírodných ingrediencií. Vďaka unikátnemu zloženiu majú náplasti pozitívny vplyv na fungovanie Vášho metabolizmu,zrýchľujú funkciu čriev a pomáhajú Vám znížiť váhu a zoštíhliť Vašu postavu.

Toto dokážu náplasti Kiyeski, ktoré tiež stimulujú vylučovanie toxínov a vstrebávanie výživy, zlepšujú krvný obeh, spaľujú tuky, sacharidy a cukry. Štúdie ukazujú, že chudnutie pomocou týchto rehabilitačných náplastí je oveľa vyššia a rýchlejšia ako účinnosť bylinných liekov.
Princípom aplikácie je magnet uprostred náplasti, ktorý vytvára magnetické vlny, tie potom dávajú správy cez meridiány - technika používaná tiež v akupunktúre. Tieto náplasti prirodzené zvýši Váš metabolizmus a súčasne zníži pocit hladu.

Spôsob aplikovania je veľmi jednoduchý. Najskôr je potrebné očistiť pokožku v oblasti bruška vodou a usušiť uterákom. Z náplasti odstráňte ochrannú fóliu a nalepte ju priamo do oblasti pupka. Nalepte náplasť na telo po dobu 8 hodín, a to najlepšie pred spaním po dobu jedného mesiaca. Doporučujeme po 2 dňoch zmeniť miesto aplikácie.
Náplasti je odporúčané užívať cca 28 dní, čo je optimálny čas pre dosiahnutie požadovaného efektu.


Balenie obsahuje 10 náplastí na jedno použitie.

  • Náplasti na chudnutie - výhody:
  • žiadne tabletky
  • žiadny jo-jo efekt
  • perfektná postava za krátky čas
  • úžasné výsledky bez vedľajších účinkov
  • okamžite zaznamenáte pozitívny efekt, použitie je absolútne bezpečné


Náplasti na chudnutie znižujú chuť do jedla, urýchľujú spaľovanie telesného tuku.


Zloženie: ženšen, elaterin, aloe, fiveleaf gynostem bylina, folium nelumbins, nezrelý horký pomaranč, berberské wolfberry ovocné


!Náplasti sú určené len pre dospelých. Produkt nie je určený pre tehotné a dojčiace ženy a ženy v období menštruácie.!

30 podobných produktov v rovnakej kategórii