Malý kozmetický organizér 18,6x10cm

Starajte sa o harmóniu a organizujte priestor okolo seba. Ak chcete, aby bola vaša kozmetika na jednom mieste v správnom poradí, stojí za to použiť organizér špeciálne navrhnutý na tento účel.

8,49 € s DPH

Tovar nemáme na sklade

Nové

Popis výrobku
Popis výrobku

Starajte sa o harmóniu a organizujte priestor okolo seba. Ak chcete, aby bola vaša kozmetika na jednom mieste v správnom poradí, stojí za to použiť organizér špeciálne navrhnutý na tento účel. Praktický organizátor pozostáva z 9 oddielov a 3 zásuviek , takže dokáže držať veľa malých predmetov , z ktorých niektoré sú väčšie a menšie. Je multifunkčný a vhodný na skladovanie kozmetiky, rôznych druhov šperkov alebo kancelárskych potrieb.

Odložte make-up štetce, laky na nechty, očné tiene, rúž, hodinky, náramky, prstene, náhrdelníky, alebo ceruzky, perá, nožnice, kancelárske spinky, gumy, skrutky - prakticky všetko, čo sme chceli oddeľovať a usporiadať. Zásuvky sú navyše čalúnené materiálom, ktorý chráni cenné a jemné predmety pred poškriabaním. Zásuvky sú tiež užitočné pri ochrane dôležitých vecí pred prachom. Organizer sa skladá z dvoch samostatných častí, ktoré môžete použiť samostatne alebo spoločne, ich položením na seba.

Transparentnosť nám umožňuje dobre vidieť, čo sa nachádza vo vnútri organizéra, čo zlepšuje pohodlie pri používaní. Organizér je neoddeliteľnou súčasťou života každej ženy!

ŠPECIFIKÁCIA :

  • materiál: plast
  • rozmery 
    • vrchná časť: 16,8 / 9 / 6,6 cm
    • spodná časť: 18,6 / 10 / 9,5 cm
  • Hmotnosť: 728 g
30 podobných produktov v rovnakej kategórii