Rozkladacia minisedačka do detskej izby - Olívia - tmavozelená

Hľadáte vkusný a zároveň praktický doplnok do detskej izby? Tak potom tu pre Vás máme skvelú novinku v podobe rozkladacej detskej pohovky.

74,95 € s DPH

Tovar nemáme na sklade

Nové

Popis výrobku
Popis výrobku

Hľadáte vkusný a zároveň praktický doplnok do detskej izby? Tak potom tu pre Vás máme skvelú novinku v podobe rozkladacej detskej pohovky, ktorá nie len, že perfektne doplní izbičku Vášho dieťaťa ale poslúži aj v prípade, že si Vaše dieťa pozve k sebe niekoho na prespanie. Mäkká pena z ktorej je pohovka vyhotovená poskytne dokonalý odpočinok po zábavnom dni plnom hier a poslúži aj ako súčasť detských hier. Vďaka odnímateľnému poťahu je údržba pohovky mimoriadne jednoduchá, pričom materiál si drží svoj tvar a farbu aj po viacnásobnom praní v práčke.

BEZPEČNOSŤ POUŽÍVANIA
Materiál, z ktorého je poťah ušitý, má certifikát OEKO-TEX. To znamená, že materiály, z ktorých bol tovar vyrobený, boli dôkladne testované a schválené do predaja. Certifikáty potvrdzujú, že celý výrobok je netoxický a bezpečný pre deti aj životné prostredie. Na výrobu detských produktov Flumi sú používané výhradne prírodné lepidlá na vodnej báze, ktoré sú na rozdiel od chemických lepidiel úplne bezpečné pri kontakte s deťmi. Vnútro pohovky Flumi je vyrobené z peny zaisťujúcej bezpečnosť dieťaťa aj pri tých najbláznivejších hrách. Pena je vyrobená s primeranou hustotou, ktorá zaisťuje stabilitu produktu a nedeformuje sa.

PRAKTICKOSŤ A FUNKČNOSŤ
Sedačka Flumi je ľahká a mäkká - podľa potreby a aktuálnej predstavy o zábave ju najmladší ľahko premiestnia. Pohovka má rozkladaciu funkciu - ideálna na odpočinok a zdriemnutie počas dňa. Demontáž je veľmi jednoduchá a zvládnete ju jedným pohybom. Krásne vrecko na boku - zmestí sa doň vaša obľúbená knižka a váš milovaný medvedík. Sedačka je navrhnutá tak, aby sa dala ľahko udržiavať v čistote. Má snímateľný poťah zapínaný na zips. Poťah odporúčame prať maximálne na 40 C.

ŠPECIFIKÁCIA:

  • Rozmery (+/- 3 cm):
  • Celková šírka: 92 cm
  • Šírka sedadla: 70 cm
  • Celková výška: 60 cm
  • Hĺbka: 40 cm
  • V rozloženom stave 120 cm x 70 cm
  • Hrúbka rozkladacieho prvku: 8 cm
  • Certifikát: OEKO-TEX
30 podobných produktov v rovnakej kategórii