Sedací vak ECOPUF - SAKO - plyš Amore

Pri kúpe tohto vaku dostávate záruku nadpriemerného a pohodlia pri sedení a ležaní. Výhodou tohto vaku je nie len komfortné sedenie, ale aj nízka hmotnosť. Tým, že tento vak nemá tuhý rám viete ho využiť aj na ležanie aj na sedenie.

55,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS22.07.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Pri kúpe tohto vaku dostávate záruku nadpriemerného a pohodlia pri sedení a ležaní. Výhodou tohto vaku je nie len komfortné sedenie, ale aj nízka hmotnosť. Tým, že tento vak nemá tuhý rám viete ho využiť aj na ležanie aj na sedenie. Materiály, ktoré sú použité sú najkvalitnejšie v rade sedacích vakov. Skvelý a moderný výzor padne ako uliaty do dievčenskej aj chlapčenskej detskej izby, ale aj do obývačky a iných oddychových miestností. Tento model je určený a najvhodnejší pre deti, pretože nemá ostré hrany, má nízku hmotnosť, je ľahko manipulovateľný, jednoducho čistiteľný ale predovšetkým je to ANTIALERGICKÝ VÝROBOK.

Vzorkovník:

Plyš Amore



Ako výplň používame len tie najkvalitnejšie polystyrenové guličky na ktoré poskytujeme záruku 6 mesiacov. U nás sa Vám teda nestane, že Vám bude sedací vak vyplnený neoriginálnym granulátom alebo regranulátom, ktorý dokonca škodí Vášmu zdraviu.

Sedacie vaky ecopuf sú zárukou kvality, trvácnosti čo dokazuje aj záruka na výplň 6 mesiacov ktorú neponúka žiaden výrobca sedacích vakov. Hlavný rozdiel od klasických sedačiek je, že nemajú pevnú základňu takže sa perfektne prispôsobia Vášmu telu čo Vám poskytne pohodlie a relax.

Sedací vak je vyrábaný na zákazku. Doba realizácie je 5 pracovných dní. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakúpiť si ho môžete TU

Sedací vak má dvojitý obal.

Špecifikácie
Výška110cm
MaterialPlyš Amore
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
ZnačkaEcopuf
Objem220L
Základňa70cm
Záruka na výplň6 mesiacov
30 podobných produktov v rovnakej kategórii