Sedací vak Ecopuf - Yoko polyestér SOFT

Ľudia, ktorí hľadajú zaujímavý dizajn a originálne farby, by mali venovať pozornosť super mäkkému a hebkému vaku Yoko Polyester Soft. Jeho poťah je k dispozícii v trendových farbách.

43,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS25.05.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Ľudia, ktorí hľadajú zaujímavý dizajn a originálne farby, by mali venovať pozornosť super mäkkému a hebkému vaku Yoko Polyester Soft. Jeho poťah je k dispozícii v trendových farbách. Polyester je látka, ktorá je odolná proti poškodeniu. Ľahko sa čistí, a preto je to kus nábytku, ktorý je ako stvorený pre deti.

Mäkký vak Yoko Poliester Soft môže byť miestom na odpočinok, učenie sa a aktívne hranie. Je úplne bezpečný, dokonca aj pre alergikov. Má jasne definované sedenie a operadlo, ktoré končí pohodlnou rukoväťou. Vďaka svojej nízkej hmotnosti sa dá ľahko premiestniť tak, aby bolo vždy tam, kde je to potrebné.


POZOR:  Soft je lesklý polyestér, ktorý na fotografiach skresľuje farbu. Preto sa konečná farba môže mierne líšiť. Veľa záleži aj od monitora, ktorý používate.

Vzorkovník:

Polyester Soft

Ako výplň používame len tie najkvalitnejšie polystyrenové guličky na ktoré poskytujeme záruku 6 mesiacov. U nás sa Vám teda nestane, že Vám bude sedací vak vyplnený neoriginálnym granulátom alebo regranulátom, ktorý dokonca škodí Vášmu zdraviu.

Sedacie vaky ecopuf sú zárukou kvality, trvácnosti čo dokazuje aj záruka na výplň 6 mesiacov ktorú neponúka žiaden výrobca sedacích vakov :-). Hlavný rozdiel od klasických sedačiek je, že nemajú pevnú základňu takže sa perfektne prispôsobia Vášmu telu čo Vám poskytne pohodlie a relax.


Sedací vak je vyrábaný na zákazku. Doba realizácie je cca 5 pracovných dní. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakúpiť si ho môžete TU

Špecifikácie
Výška75 cm
Šírka70 cm
MaterialPolyester SOFT
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
ZnačkaEcopuf
Objem180 l
Výška sedenia30 cm
30 podobných produktov v rovnakej kategórii