Samozatváracia sieť proti hmyzu 209cm - INNOVAGOODS

Magnetická sieť je skvelým pomocníkom domov aj na chalupu. Spoľahlivo zadrží otravný hmyz vonku a dovnútra pustia len čerstvý vzduch!

7,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS13.07.
Slovenská pošta14.07.
Zásielkovňa14.07.
Popis výrobku
Popis výrobku

Magnetická sieť je skvelým pomocníkom domov aj na chalupu. Spoľahlivo zadrží otravný hmyz vonku a dovnútra pustia len čerstvý vzduch!

Čerstvý vzduch bez hmyzu

Sieť sa skladá z dvoch častí. Na každej časti je rad magnetov. Tie zaisťujú pevné spojenie oboch častí bez medzier. Vďaka tomu môžte mať celý deň i noc otvorené dvere. Čerstvý vzduch sa dostane dovnútra, ale hmyz zostane vonku. Užite si príjemný spánok bez štípancov aj pri vysokých teplotách.

Jednoduchá inštalácia

Jednoduché a rýchle pripevnenie pomocou lepiacich suchých zipsov (v cene) alebo pomocou cvočkov pre pevnejšie uchytenie (v cene)

Komfort pri používaní

Vďaka magnetom môžte cez sieť prejsť aj s plnými rukami a ušetriť si častý boj s otváraním dverí. Po prechode sa o nič nemusíte starať. Magnety zabezpečia, že sa sieť opäť dokonalé spojí.

Skvelé pre deti i zvieratá

Vďaka svojej jednoduchosti sa sieť skvele hodí do domácnosti s malými deťmi či domácimi miláčikmi. Magnety vždy postrážia, aby bolo zatvorené. Vám tak odpadne neustále stráženie zatvorených dverí.

Technické parametre

  • Rozmery: šírka 49,5 cm x dĺžka 209 cm
  • Farby: čierna
  • 2 panely s otváraním uprostred (drží zatvorené pomocou magnetov na krajoch)
  • Jednoduché a rýchle pripevnenie pomocou lepiacich suchých zipsov (v cene) alebo pomocou cvočkov pre pevnejšie uchytenie (v cene)
  • Ľahko sa prispôsobí rôznym rozmerom dverí a okien


30 podobných produktov v rovnakej kategórii