Samozatváracia sieť proti hmyzu Zväčšiť

Samozatváracia sieť proti hmyzu

Magnetická sieť je skvelým pomocníkom domov aj na chalupu. Spoľahlivo zadrží otravný hmyz vonku a dovnútra pustia len čerstvý vzduch!

4,60 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 60,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS13.04.
Slovenská pošta14.04.
Zásielkovňa14.04.
Popis výrobku
Popis výrobku

Magnetická sieť je skvelým pomocníkom domov aj na chalupu. Spoľahlivo zadrží otravný hmyz vonku a dovnútra pustia len čerstvý vzduch!

Čerstvý vzduch bez hmyzu

Sieť sa skladá z dvoch častí. Na každej časti je rad magnetov. Tie zaisťujú pevné spojenie oboch častí bez medzier. Vďaka tomu môžte mať celý deň i noc otvorené dvere. Čerstvý vzduch sa dostane dovnútra, ale hmyz zostane vonku. Užite si príjemný spánok bez štípancov aj pri vysokých teplotách.

Jednoduchá inštalácia

Sieť je univerzálna a jej upevnenie zaberie maximálne 5 minút. Nebudete potrebovať žiadne náradie. Stačí ju prichytiť pomocou lepiacich suchých zipsov alebo špendlíkov, ktoré sú súčasťou balenia. Na konci leta ju ľahko odrovnáte a schováte na budúcu sezónu.

Komfort pri používaní

Vďaka magnetom môžte cez sieť prejsť aj s plnými rukami a ušetriť si častý boj s otváraním dverí. Po prechode sa o nič nemusíte starať. Magnety zabezpečia, že sa sieť opäť dokonalé spojí.

Skvelé pre deti i zvieratá

Vďaka svojej jednoduchosti sa sieť skvele hodí do domácnosti s malými deťmi či domácimi miláčikmi. Magnety vždy postrážia, aby bolo zatvorené. Vám tak odpadne neustále stráženie zatvorených dverí.

Technické parametre

  • Rozmery: šírka 2 x 50 cm, dĺžka 210 cm
  • Farby: čierna
  • Počet magnetov: 16 (8 na každej strane)
  • Príslušenstvo: sada samolepiacich suchých zipsov, sada špendlíkov
30 podobných produktov v rovnakej kategórii