Laserová lampa - Star Shower

Star Shower laserové svetlo je celosvetová novinka v oblasti svetelnej dekorácie! S týmto geniálnym svetelným laserovým systémom za jedinú sekundu rozžiarite tisíce hviezd nielen v interiéri ale aj v exteriéri. 

44,99 € s DPH

Tovar nemáme na sklade

Nové

Popis výrobku
Popis výrobku

Star Shower laserové svetlo je celosvetová novinka v oblasti svetelnej dekorácie! S týmto geniálnym svetelným laserovým systémom za jedinú sekundu rozžiarite tisíce hviezd nielen v interiéri ale aj v exteriéri. Ideálne využitie je na Vianoce, ale tiež pri príležitosti rodinných i narodeninových osláv a to v každom ročnom období! Rozsvieťte nádherné svetelné efekty na viac ako 300 metrov štvorcových plochy! Funguje dokonca aj zo 100 metrovej vzdialenosti!

Star Shower Motion je ideálna pre každú príležitosť!
Odpočívajte s vašimi blízkymi na balkóne, alebo si vychutnávajte neodolateľnú krásu svetelných efektov Star Shower s vašimi priateľmi na terase či záhrade! Vytvorte pre seba a svoje deti nádherný svet fantázie! Úžasnú novinkou u tohto systému je, že stačí jediný konektor, aby váš domov žiaril tak, ako nikdy predtým! Určite vyrazíte dych aj vašim susedom!

30 podobných produktov v rovnakej kategórii