Turistický hamak Santiago Army so sieťou proti komárom (260 x 140 cm)

Táto ľahká turistická hojdacia sieť je mimoriadne pohodlná a funkčná. Zabezpečí odpočinok počas vašej cesty alebo kempingu a vďaka sieťke proti komárom vás ochráni pred všelijakým hmyzom.

22,95 € s DPH

Posledné kusy na sklade.

Nové

10149

5900779936157

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS11.12.
Slovenská pošta12.12.
Zásielkovňa12.12.
Popis výrobku
Popis výrobku

HAMAK SO SIEŤKOU PROTI KOMÁROM - táto ľahká turistická hojdacia sieť je mimoriadne pohodlná a funkčná. Zabezpečí odpočinok počas vašej cesty alebo kempingu a vďaka sieťke proti komárom vás ochráni pred všelijakým hmyzom. Zostavenie hojdacej siete je veľmi jednoduché - stačí zavesiť na ľubovoľné miesto podľa vášho výberu a počas dlhej túry si môžete užiť prestávku. Sada obsahuje všetky prvky potrebné na zavesenie hamaku.

OBAL - turistická hojdacia sieť sa ľahko a pohodlne prepravuje. To všetko vďaka praktickému obalu, do ktorého môžete hojdaciu sieť zabaliť. Hamak po vložení do obalu zaberá málo miesta, takže sa zmestí aj do malého batohu. Po zavesení hamaku možno použiť tento obal ako praktickú kapsu na nápoj, telefón alebo noviny.

IDEÁLNY NA CESTOVANIE - hojdacia sieť je extrémne ľahká a po zložení sa stáva malou kockou takže je ideálna na cestovanie. Sada obsahuje aj karabínky a 2 laná, vďaka ktorým môžete pripevniť hojdaciu sieť napríklad na strom. Vďaka tomu nie je jej upevnenie obtiažne a nevyžaduje si fyzickú námahu.

BEZPEČNÝ - Okrem pohodlia počas používania, zaisťuje hojdacia sieť aj bezpečnosť. Má masívne kovové háčiky a silné pletené laná s drôtom vo vnútri, ktoré ho udržia vo vzduchu. Vaša hmotnosť sa rozloží, aby vás ochránila pred pádom.

Špecifikácie:

  • farba: vojenská

  • materiál: plast

  • maximálne zaťaženie: 150 kg

  • rozmery (dĺžka/šírka): 260/140 cm

  • hmotnosť: 0,65 kg

30 podobných produktov v rovnakej kategórii