Detský pohár WOW proti rozliatiu tekutiny

Detský pohár WOW proti rozliatiu tekutiny je revolučný pohár, kvalitnejší ako iné netečúce poháre na trhu. Bez rozliatia, bez škvŕn, bez neporiadku a upratovania- toto je revolučné pitie z pohára pre našich najmenších a zároveň aj pre naše mamičky, ktoré budú zaručene tiež spokojnejšie. Deti si s pohárom Wow užijú veľa srandy.

6,99 € s DPH

Posledné kusy na sklade.

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 24.10.
Slovenská pošta 25.10.
Zásielkovňa 25.10.
Popis výrobku
Popis výrobku

Detský pohár WOW proti rozliatiu tekutiny je revolučný pohár, kvalitnejší ako iné netečúce poháre na trhu. Bez rozliatia, bez škvŕn, bez neporiadku a upratovania- toto je revolučné pitie z pohára pre našich najmenších a zároveň aj pre naše mamičky, ktoré budú zaručene tiež spokojnejšie. Deti si s pohárom Wow užijú veľa srandy. Vhodné pre deti od 12-tich mesiacov.

Výborne ho využijú aj staršie deti - vhodný na písací stôl, k počítaču, k televízoru a na každé ďalšie miesta, kde sa škvrny z rozliatia tekutiny oveľa ťažšie odstraňujú. Výborná pomôcka pre deti, ale aj do domácnosti. A skvelý darček pre obdarovanie vašich známych, ktorí majú v domácností už nejaké ratolesti.
Z pohárika pijete ako z bežného pohára - žiadne tlačidlá, páčky, slamky. Pohárik Wow cup má patentovaný okraj, ktorým je možné piť po celom obvode. Stačí nakloniť pohárik a jemným poťahovaním piť kdekoľvek pozdĺž okraja. Tekutina bude vytekať pod ventilom do úst. Po napití sa ventil sám automaticky uzavrie. Nemusíte sa báť, že dieťa pohárik prevrhne – nevytečie ani kvapka.

PODPORUJE PRIRODZENÝ DENTÁLNY VÝVOJ: pomáha rozvíjať ústnu a motorickú koordináciu batoľaťa pri prechode k pitiu z bežného skleneného pohára. Bez rizika rozliatia obsahu. Pomáha pri prevencii potenciálnych problémov spôsobených dlhodobým používaním cumlíkov, slamiek a podobne.

  • objem pohára: 300 ml
  • možnosť výberu farby: modrá, zelená, ružová
     

Nepoužívajte na horúce alebo perlivé nápoje!!!