Drevený hojdací koník

Drevený hojdací koník je nepochybne jedným z najobľúbenejších detských hračiek, ktoré sú známe už niekoľko generácií a stále sú veľmi obľúbené

31,99 € s DPH

Tovar nemáme na sklade

  • Ružová
  • Modrá

Nové

Popis výrobku
Popis výrobku

Drevený hojdací koník je nepochybne jedným z najobľúbenejších detských hračiek, ktoré sú známe už niekoľko generácií a stále sú veľmi obľúbené. Hojdanie na koni poskytuje dobrú zábavu pre dieťa a a tiež má pozitívny vplyv na nervový systém. Stimuluje rozvoj koordinácie, motoriky a rovnováhy. Hojdací koník je ideálnou voľbou na darček pre dieťa, ktorý sa dá používať už od útleho veku, a to ako pre chlapca, tak aj pre dievča. Každé dieťa sa poteší!

Správne profilovanie tyčí bráni nadmernému hojdaniu, ktoré by mohlo viesť k pádu. Na stranách hlavy koňa sú drevené rukoväte, za ktoré sa môže dieťa držať pri hojdaní, a pod ním sú opierky na nohy, na ktoré si môže vyložiť nohy. Tieto prvky nielen ovplyvňujú pohodlie dieťaťa pri hraní, ale tiež zvyšujú jeho bezpečnosť.
Hračka nemá ostré hrany. Dekorácia vo forme hviezd dáva koníkovi originálny a očarujúci vzhľad. Konik je nielen skvelá hračka, ale aj súčasť výzdoby miestnosti.


ÚDAJE

farba: modrá, rúžová
vek: 3 roky
certifikáty: CE, EN 71
materiál: drevo
rozmery (dĺžka / šírka / výška): 68 / 27 / 49cm
Hmotnosť: 3,4 kg
hmotnosť s obalom: 4 kg

30 podobných produktov v rovnakej kategórii