Detské šípky

Vynikajúca hračka, ktorá pomáha deťomzlepšovať presnosť a zručnosť od raného veku . Šípky ovplyvňujú správny vývoj očnej a motorickej koordinácie .

3,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

7055

5900779931572

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS31.05.
Slovenská pošta01.06.
Zásielkovňa01.06.
Popis výrobku
Popis výrobku

Vynikajúca hračka, ktorá pomáha deťomzlepšovať presnosť a zručnosť od raného veku . Šípky ovplyvňujú správny vývoj očnej a motorickej koordinácie . Šípky pre deti sú špeciálne zjednodušená hra, založená v tradičnom štýle šípok pre dospelých. Tu sa však nenachádzajú žiadne nebezpečné prvky a je potrebná veľká presnosť, aby šípka ostala na poli.

So šípkami pre deti sa nemôžete nudiť. V prístroji nájdete terč so suchým zips, 2 loptičky a 2 šípky . Určitou výhodou suchého zipu je jeho jednoduchosť prevedenia - malé deti sa budú môcť hrať bez potreby zásahu dospelých . Všetky polia na terči majú živé farby , ktoré nielen povzbudzujú zábavu a stimulujú zrak, ale tiež veľmi uľahčujú zameranie na určené miesto. Farebné polia sú dokonale oddelené, takže nie je problém s počítaním skóre.

Šípky pre deti môžu byť zavesené kdekoľvek . Deti, ktoré práve začínajú svoje dobrodružstvo so šípkami, môžu stáť bližšie a pri zvyšovaní svojich zručností ísť dozadu. Terč bol vyrobený tak, aby sa guľky a šípky dokonale prichytili, tak i pri slabom hode. Tiež nepresný hod nebude problematický - všetky prvky sú pre deti bezpečné - neexistuje nebezpečenstvo, aby ostrý hrot náhodou niekoho poranil.

ÚDAJE

  • vek: 3 roky
  • certifikáty: CE, EN 71
  • rozmery (dĺžka / šírka): 38 cm x 38 cm x 4 cm
  • Hmotnosť: 95g


V SETE

  • terč
  • 2 šípky
  • 2 loptičky
30 podobných produktov v rovnakej kategórii