Šarkan orol

Dieťa ho môže vziať so sebou k starým rodičom alebo na dovolenku - prechádzka po pláži so šarkanom určite poteší každé dieťa. Veľká zábava pre celú rodinu, postačí iba ľahký vietor, vďaka ktorému orol vystúpi.

6,49 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 60,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS02.06.
Slovenská pošta03.06.
Zásielkovňa03.06.
Popis výrobku
Popis výrobku

Obrovský šarkan v tvare orla je vyrobený z nylonu. Jeho rám je z pružnej tyče vyrobenej zo sklenených vlákien, takže sa orol ľahko zdvíha. Sada obsahuje 50 m špagát, ktorý umožňuje uvoľnenie šarkana na veľké vzdialenosti. Po dokončení zábavy je možné šarkana zložiť a uložiť do obalu, ktorý zaberá málo miesta. Dieťa ho môže vziať so sebou k starým rodičom alebo na dovolenku - prechádzka po pláži so šarkanom určite poteší každé dieťa. Veľká zábava pre celú rodinu, postačí iba ľahký vietor, vďaka ktorému orol vystúpi.

ÚDAJE

  • materiál: nylon + tyč zo sklenených vlákien
  • vek: 3+
  • hmotnosť draka: 130 g
  • hmotnosť balenia: 160 g

  • Dva metre široký - obrovský dvojmetrový drak vyrobený z materiálu zabezpečí zábavu pre celú rodinu. Počas letu sa jeho krídla pohybujú a vyzerá ako skutočný orol.
  • Odpudzovač vtákov - pri zavesení orla v záhrade, alebo sade môže slúžiť ako odpudzovač škodlivých vtákov, ako sú škorci, vrabci. Šarkan neustále lieta a pohybuje sa rôznymi spôsobmi, takže neexistuje spôsob, ako si vták zvykne na jeho prítomnosť.
30 podobných produktov v rovnakej kategórii