Detská deka s hrázdičkou - zemeguľa

Detská deka s hrazdičkou bola vytvorená pre detičky od prvých dní ich života. Deka je veľká, pohodlná a farebná. Farebná deka je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaistia bezpečnú hru aj pre najmenšie detičky. 

29,99 € s DPH

Posledné kusy na sklade.

Nové

3497

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS27.11.
Slovenská pošta30.11.
Zásielkovňa30.11.
Popis výrobku
Popis výrobku

Detská deka s hrazdičkou bola vytvorená pre detičky od prvých dní ich života. Deka je veľká, pohodlná a farebná. Farebná deka je vyrobená z kvalitných materiálov, ktoré zaistia bezpečnú hru aj pre najmenšie detičky. Keď batoľa leží na chrbte, môže sa hrať s mäkkými hračkami ktoré sú pripevnené nad ním. Boky podložky sa dajú zložiť, vďaka čomu bude dieťa môcť pozorovať vzory, ktoré ho obklopujú. Vďaka zavesenej hračke nad ním vzbudí zvedavosť u každého dieťaťa. Deka sa ľahko skladá, po rozložení nezaberie veľa miesta. Ľahko sa čistí, čo je obzvlášť dôležité u malého dieťaťa.

Sada obsahuje:

  • deka a hrázdičkou

  • hryzátka

  • hrkálka

Rozmery:

  • dĺžka :107 cm

  • šírka: 95 cm

  • výška až po hrázdičku : 50 cm

Dieťa bude môcť precvičiť:

Motorické zručnosti - vďaka hračkám zaveseným na hrázdičke bude dieťa schopné kopnúť a mávať rukami. Precvičuje si koordináciu rúk a nôh.

Rozvoj fantázie a zmyslov - rozlišovanie tvarov, farieb, materiálových textúr, zvukov ktoré pozitívne ovplyvnia sluch a zrak dieťaťa.

Spoznávanie nových predmetov - objavenie vášho odrazu v bezpečnom zrkadle vzbudí neuveriteľnú zvedavosť dieťaťa.

Osvedčenie : CE

Vek : 0 mesiacov

Rozmer balenia : 60 x 57 x 8 cm

Váha : 1,2 kg

30 podobných produktov v rovnakej kategórii