Inteligentná plastelína - Elektrická zelená

Ťažký deň v práci? Zlá nálada? Ponúkame pohodlné a funkčné riešenie - začnite sa hrať s inteligentnou plastelínou a rýchlo zabudnite na všetky svoje starosti.

9,99 € s DPH

Posledné kusy na sklade.

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS27.09.
Slovenská pošta28.09.
Zásielkovňa28.09.
Popis výrobku
Popis výrobku

Vráťte sa do detských rokov a užite si kreatívnu zábavu s obľúbeným a moderným materiálom, ktorý vám bude nielen príjemný, ale tiež umožní usmerniť tok vašej fantázie. Skvelý materiál je príjemný na dotyk a veľa spokojných zákazníkov si vystačí s jednoduchým stláčaním hmoty v ruke. Tí kreatívnejší potom môžu podľa vlastnej vôle tvoriť figúrky, stavby či expresívne modely najrôznejších tvarov. Inteligentná plastelína nie je vhodná pre deti, jej prednosti ocenia predovšetkým dospelí. Prečo inteligentná plastelína? Zbaví vás stresu po náročnom dni Prebudí vašu kreativitu a svojou štruktúrou prebudí jemnú motoriku a vnímanie. Práca s plastelínou je zároveň veľkou zábavou. Umožňuje vybitie vašej fantázie v každom veku. V praktickej krabičke nájdete hmotu vo farebnom prevedení nazvanom Elektrická zelená.   

Vlastnosti: skáče ako lopta, naťahuje sa ako žuvačka, trhá sa ako papier, triešti sa ako porcelán, nešpiní, nemastí a nevysychá

Hmotnosť: 80g

Krajina pôvodu: USA

Vhodné od 3 rokov    

30 podobných produktov v rovnakej kategórii