Taburetka Ecopuf - GINO Filc

Elegantná taburetka v tvare obdlžníka z plsti v najmodernejšom odtieni šedej.  Je zdobená jemným dvojitým krížovým prešitím na hornej strane.

68,99 € s DPH

Doručenie do 7 pracovných dní

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS29.04.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Elegantná taburetka v tvare obdlžníka z plsti v najmodernejšom odtieni šedej.  Je zdobená jemným dvojitým krížovým prešitím na hornej strane. Taburetka vyhovuje moderným izbám, najviac k nízkym stolíkom. Široká sedacia časť zaručuje pohodlné používanie pri sedení. Prezentovaný model môže byť kombinovaný s taburetkou LUCA, ktorá má okrúhly tvar. Taktiež sa hodí ku všetkým sedavím vakom vyrobených z filcu.

Vzorkovník:

Filc

Ako výplň používame len tie najkvalitnejšie polystyrenové guličky na ktoré poskytujeme záruku 6 mesiacov. U nás sa Vám teda nestane, že Vám bude sedací vak vyplnený neoriginálnym granulátom alebo regranulátom, ktorý dokonca škodí Vášmu zdraviu.

Sedacie vaky ecopuf sú zárukou kvality, trvácnosti čo dokazuje aj záruka na výplň 6 mesiacov ktorú neponúka žiaden výrobca sedacích vakov. Hlavný rozdiel od klasických sedačiek je, že nemajú pevnú základňu takže sa perfektne prispôsobia Vášmu telu čo Vám poskytne pohodlie a relax.

Doba realizácie je 5 pracovných dní. 

Špecifikácie
Výška30 cm
Šírka75 cm
MaterialFilc
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
ZnačkaEcopuf
Objem160 L
Záruka na výplň6 mesiacov
30 podobných produktov v rovnakej kategórii