ONLINE KURZ ADOBE LIGHTROOM

Radi by ste sa naučili pracovať v profi grafickom programe na úpravu fotografií? Čo tak skúsiť Adobe Ligthroom? A ešte k tomu jednoducho z pohodlia svojho domova? Po kurze budete vedieť v tomto programe nielen ovládať nástroje, ale naučíte sa ako v ňom pracovať efektívne, rýchlo a technicky správne. 

192 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS27.09.
Slovenská pošta28.09.
Zásielkovňa28.09.
Popis výrobku
Popis výrobku

Radi by ste sa naučili pracovať v profi grafickom programe na úpravu fotografií? Čo tak skúsiť Adobe Ligthroom? A ešte k tomu jednoducho z pohodlia svojho domova? Po kurze budete vedieť v tomto programe nielen ovládať nástroje, ale naučíte sa ako v ňom pracovať efektívne, rýchlo a technicky správne. Kurz sa koná naživo, pripojením sa na videohovor cez Skype. Máte možnosť s vyučujúcim lektorom diskutovať a získať odpovede na všetky otázky, ktoré vás počas kurzu napadnú.

REGIÓN: Celá SR, DOBA TRVANIA: 3 hodiny, POČET OSÔB: 1, ŠPECIFIKÁCIA: Individuálny online kurz

Všeobecný program zážitku

Naučte sa pracovať s veľkou efektivitou v programe Adobe Lightroom a vyťažte z neho maximum. Online kurz na zvládnutie programu vedie skúsený lektor naživo, takže máte možnosť diskutovať a nechať si zodpovedať vaše otázky. Individuálny kurz trvá 3 hodiny, ktorý je rozdelený do niekoľkých online stretnutí. Skupinový kurz trvá 10 hodín a je rozdelený do 2 stretnutí po 5 hodín alebo do 3 stretnutí po 3 alebo 3,5 hodiny. Koná sa v skupine maximálne 12 účastníkov. Pred kurzom dostane každý účastník učebné materiály vo forme e-booku a link na 7dňovú trial verziu programu, ktorú si nainštaluje tesne pred kurzom.

Čas

Kurz trvá 3 hodiny - individuálny online kurz

Podmienky 

Vhodné len pre osoby od 15 rokov a aj pre úplných začiatočníkov

Na kurz potrebujete notebook s naištalovaným programom Adobe Lightroom (ideálna verzia 6, CC alebo Classic CC) a vlastné fotografie vo formáte RAW (uložené v počítači).

Počet účastníkov

Zážitok je vhodný pre 1 osobu.

Sezóna

Celoročne.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.