KURZY PARAGLIDINGU

Kurz paraglidingu vás prevedie celou teóriou a technikou tohto športu. Oboznámite sa s paraglidingom, nacvičíte si predné štarty, zažijete samostatné lety a v prípade silnejšieho vetra, teda podmienok vhodných skôr pre pokročilých pilotov, poletíte na tandemovom padáku s inštruktorom. 

85 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS19.01.
Slovenská pošta20.01.
Zásielkovňa20.01.
Popis výrobku
Popis výrobku

Kurz paraglidingu vás prevedie celou teóriou a technikou tohto športu. Oboznámite sa s paraglidingom, nacvičíte si predné štarty, zažijete samostatné lety a v prípade silnejšieho vetra, teda podmienok vhodných skôr pre pokročilých pilotov, poletíte na tandemovom padáku s inštruktorom. Paragliding kurz je jedinečná príležitosť ako sa na chvíľu pár metrov odpútať od zeme, vyvetrať myseľ a na vlastnej koži pocítiť čo všetko dokáže s týmto látkovým “krídlom” sila vetra.

REGIÓN: Žilinský kraj, MESTO: Liptovský Mikuláš, POČET OSÔB: 1, DOBA TRVANIA: 1 deň, ŠPECIFIKÁCIA: Zoznamovací kurz

Kurzy paraglidingu

Zoznamovací kurz

Na čo sa môžete tešiť

Kurz paraglidingu sa skladá z dvoch častí výučby. V prvej časti sa oboznámite s padákom a jeho ovládaním. Po základných vstupných informáciách budete spolu s inštruktorom nacvičovať, ako dostať padák do vzduchu a ako štartovať.

Po ukončení prvej časti kurzu nasleduje druhá časť. Počas nej budete robiť cvičné lety. Obe časti kurzu budú prebiehať na miernom svahu.

Vyučuje sa podľa cvičebných osnov Leteckej amatérskej asociácie SR. V prípade, že nemáte ukončenú prvú časť kurzu, inštruktor má právo na nesprístupnenie druhej časti kurzu.

Mali by ste vedieť

Osobám pod vplyvom alkoholu a omamných látok nebude umožnené kurz absolvovať.

Všetko potrebné vybavenie je zahrnuté v cene zážitku a bude poskytnuté na mieste konania (padákový klzák, sedačka s chráničom, prilba, vysielačka).

Kurz paraglidingu trvá 1 deň.

Náš tip

Je potrebné si so sebou vziať staršie oblečenie, rukavice, pevnú vysokú obuv (napr. trekingové topánky).

Diváci môžu byť prítomní, môžu fotiť a natáčať.

Rezervácia

Rezerváciu je nutné urobiť 7 dní vopred.

PLATNOSŤ POUKAZU 12 MESIACOV
Platnosť poukazu je 1 rok, teda celých 12 mesiacov od jeho zakúpenia.