ŠKOLA GOLFU

Ako sa rýchlo a efektívne naučiť golf? U nás! Škola golfu vám ponúka jedinečnú šancu, ako si vyskúšať túto veľmi obľúbenú hru. Snáď najviac sa vám na tomto športe bude páčiť to, že sa hrá v krásnom prostredí a v takmer úplnom tichu prírody. Lekcie prebiehajú s inštruktorom, ktorý vás oboznámi so základnými pravidlami golfu a technikou hry.

36,00 € s DPH

Tovar máme na sklade

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 19.02
Slovenská pošta 20.02
Zásielkovňa 20.02
Popis výrobku
Popis výrobku

Ako sa rýchlo a efektívne naučiť golf? U nás! Škola golfu vám ponúka jedinečnú šancu, ako si vyskúšať túto veľmi obľúbenú hru. Snáď najviac sa vám na tomto športe bude páčiť to, že sa hrá v krásnom prostredí a v takmer úplnom tichu prírody. Lekcie prebiehajú s inštruktorom, ktorý vás oboznámi so základnými pravidlami golfu a technikou hry. S kurzom golfu si taktiež osvojíte výrazy z golfového slovníka, ako je napríklad Putt, Par či Divot.

REGIÓN: Bratislavský kraj, MESTO: Bratislava, DOBA TRVANIA: 45  minút, POČET OSÔB: 1 osoba, ŠPECIFIKÁCIA: Lekcie golfu s inštruktorom 

Lekcia golfu

Lekcie golfu s inštruktorom

Program

Profesionálny tréner učí frekventanta základy golfu jednu alebo dve lekcie. Výučba je individuálna a zahŕňa základy držania palice, švihu, odpalu a ďalšie z techník golfu. Celkovo odpáli frekventant 50 až 100 loptičiek. Môžete mať vlastnú golfovú výstroj alebo Vám potrebné golfové palice budú zapožičané.

Podmienky

Kurz golfu je vhodný pre dospelých i deti od 7 rokov. S golfom je možné začať kedykoľvek, v mladom i pokročilom veku a ideálny je pohodový fyzický i psychický stav.

Počasie

Golf se hrá za každého počasia s výnimkou búrky a ozaj silného vetra.

Čas

Dĺžka trvania kurzu je 45 alebo 90 minút.

Počet účastníkov kurz golfu Bratislava

Výučba je určená pre 1 alebo 2 osoby.

Diváci

U detí sa počíta so sprievodom rodičov alebo inej dospelej osoby. Diváci sú vítaní a môžu si vyskúšať aj hru!

Oblečenie

Golfová etika vyžaduje slušné športové oblečenie. Pre mužov nohavice (nie džínsy) a tričko pokiaľ možno s golierom. Pre ženy potom to isté, sú prípustné aj krátke nohavice či voľné sukne. Je potrebná špecializovaná golfová obuv alebo pevná športová obuv, v každom prípade bez podpätku.

Sezóna

Golfová akadémia je otvorená denne od 8:00 do 20:00. Ideálna sezóna je apríl až október.

Rezervácia termínu

Aspoň týždeň vopred.