Sedací vak SAKO GOLD - vodeodolný polyester Zväčšiť

Sedací vak ECOPUF - SAKO GOLD - vodeodolný polyester

Hľadáte niečo, čo vyplní Váš prázdny byt? Sako je ideálne riešenie ! V tomto kresle zabudnete na všetky problémy a starosti.

37,99 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

Doručenie ZDARMA od 60,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS08.06.
Popis výrobku
Špecifikácie
Príslušenstvo
Popis výrobku

Hľadáte niečo, čo vyplní Váš prázdny byt? Sako je ideálne riešenie ! V tomto kresle zabudnete na všetky problémy a starosti. Ak máte chuť na kvalitný relax, tento výnimočný sedací vak splní všetky Vaše vysoké očakávania a určite sa doň zamilujete. Tento sedací vak je vyrobený z vodeodolného polyestru, ktorý je vhodný tiež na záhradu.

Ako výplň používame len tie najkvalitnejšie polystyrenové guličky na ktoré poskytujeme záruku 6 mesiacov. U nás sa Vám teda nestane, že vám bude sedací vak vyplnený neoriginálnym granulátom alebo regranulátom, ktorý dokonca škodí Vášmu zdraviu.

Sedacie vaky ecopuf sú zárukou kvality, trvácnosti čo dokazuje aj záruka na výplň 6 mesiacov ktorú neponúka žiaden výrobca sedacích vakov. Hlavný rozdiel od klasických sedačiek je že nemajú pevnú základňu takže sa perfektne prispôsobia Vášmu telu čo Vaám poskytne pohodlie a relax.

Sedací vak je vyrábaný na zákazku. Doba realizácie je 5 pracovných dní. Sedací vak neobsahuje podnožník. Zakúpiť si ho môžete TU

Špecifikácie
Výška110 cm
Šírka70 cm
MaterialVodeodolný polyester
CertifikáciaPZH
Záruka24 mesiacov
ZnačkaEcopuf
Objem220 L
Záruka na výplň6 mesiacov
30 podobných produktov v rovnakej kategórii