Jogurtovač Ariete Yogurella 621

Máte radi čerstvé jogurty, ale nedôverujete kvalite tovaru, ponúkaného v regáloch supermarketov? 

36,95 € s DPH

Naskladnenie do 7 pracovných dní

Nové

S0442355

8003705111028

Popis výrobku
Popis výrobku

Máte radi čerstvé jogurty, ale nedôverujete kvalite tovaru, ponúkaného v regáloch supermarketov? V tom prípade, je tento prístroj pre Vás presne to pravé! S ním totiž budete vždy presne vedieť čo Váš jogurt obsahuje a aká je kvalita použitých ingrediencií.

Príprava jogurtu je mimoriadne jednoduchá a zvládne ju aj úplný začiatočník. Do dózy na ingrediencie pridajte mlieko a cukor podľa chuti. Môžete pridať i vami preferované ovocie, oriešky, ovsené vločky alebo čokoľvek iné na čo Vám len príde chuť. Potom stačí dózu vložiť do prístroja a jogurtovač zapnúť. Po 12 hodinách má jogurt tú správnu konzistenciu a je pripravený na okamžitú konzumáciu. Nakoľko je príprava jogurtu zdĺhavý proces odporúčame prístroj nechať pracovať počas noci, aby ste si ráno mohli vychutnať čerstvé raňajky v podobe zdravého jogurtu.

Objem vnútornej dózy na výrobu jogurtu je 1 liter, čo je dostatočné množstvo na výrobu približne 6 bežných porcií. Vďaka dvojitému veku môžete jogurt pohodlne skladovať v chladničke a dózu je možné po vyprázdnení umývať v umývačke riadu, čo zjednodušuje samotnú údržbu zariadenia.

Technické špecifikácie:

  • Príkon: 20 W
  • Kapacita: 1 L
  • Materiál: Hliník / Plast
  • Napätie: 230 V
  • Napájací Zdroj: elektrická sieť
  • Hmotnosť: 0,9 Kg
30 podobných produktov v rovnakej kategórii