Malý relaxačný vankúš s hudbou

Máte za sebou náročný deň - v práci ste ostali dlhšie ako ste predpokladali, doma vás čakali hladné deti a milión domácich povinností, ktoré už do zajtra nepočkajú a tak ďalej?

21,95 € s DPH

Tovar máme na sklade

Nové

02272

5906660863281

Doručenie ZDARMA od 80 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS27.09.
Slovenská pošta28.09.
Zásielkovňa28.09.
Popis výrobku
Popis výrobku

Máte za sebou náročný deň - v práci ste ostali dlhšie ako ste predpokladali, doma vás čakali hladné deti a milión domácich povinností, ktoré už do zajtra nepočkajú a tak ďalej? Konečne ste sa dočkali svojej milovanej postele a toho blaženého pocitu, keď sa vaše celé telo uvoľní, no váš mozog sa ešte nezastavil a vy nie a nie zaspať?

Počúvanie hudby v posteli je zaručeným liekom, ako do niekoľkých minút rýchlo a nevedomky zaspíte. Niekedy to však býva nepohodlné - napríklad, ak ležíte na chrbte, slúchadlá vás tlačia alebo vaša hudba narúša spánok vášho partnera/-ky, tak musíte počúvať hudbu veľmi potichu. Máme však pre vás jednoduché riešenie a to náš Malý relaxačný vankúš s hudbou.  A vaše sladké sny plné nerušených nocí, plných príjemného počúvania sa môžu začať...

Tento skvelý vankúš má vstavaný reproduktor...

Jednoducho pripojte svoje hudobné zdroje (iPod, rádio, TV výstup) do vankúša a môžete počúvať svoju hudbu . Vo vankúši je technológia podobná tej, ktorá je použitá v slúchadlách. Zaručuje, že hudbu budete počuť bez toho, aby ju počuli iní!

Funguje s každým prehrávačom, ktorý používa JACK 3.5mm audio kábel - Ipod, MP3 prehrávač, CD ...

Obsahuje 100 cm kábel končiaci 3,5 mm Jackom.
Rozmer vankúša: 40x40cm