Odrezaná ľudská ruka Halloween - dekorácia

Poznáte film Ruka zabijak? V príbehu sa duch krvilačného vraha vtelí do hlavného hrdinu, ktorý nemôže ovládať svoju ruku a tá by najradšej povraždila všetko okolo. Vo všetkej hystérii si nakoniec hrdina ruku odsekne a tá vyčíňa po celom meste. Práve takú môžete mať doma aj vy!

5,99 € s DPH

Tovar nemáme na sklade

Popis výrobku
Popis výrobku

Poznáte film Ruka zabijak? V príbehu sa duch krvilačného vraha vtelí do hlavného hrdinu, ktorý nemôže ovládať svoju ruku a tá by najradšej povraždila všetko okolo. Vo všetkej hystérii si nakoniec hrdina ruku odsekne a tá vyčíňa po celom meste. Práve takú môžete mať doma aj vy! Ale nebojte sa, táto Halloweenska rekvizita iba ako skutočná ruka vyzerá. Jej desivé vlastnosti a život jej môže vdýchnuť jedine vaša fantázia.

Pre milovníkov jesenného Halloweenu bude ruka úžasnú dekoráciou, ktorou sa dá "vyzdobiť" interiér desivé párty, priedomí domu, ktorý sa tak stane naozaj hrôzostrašný alebo je možné ju zakomponovať do desivého kostýmu. Pretože na Halloweenu je najdôležitejšia všetky poriadne postrašiť a užiť si pri tom veľa zábavy!
Balenie obsahuje 1 kus odrezané ruky. Pravá či ľavá ruka bude poslaná náhodne.

 

Rozmery:

  • dĺžka 35 cm
  • šírka 7,5 cm

 

Materiál: guma