Držiak na telefón s ovládačom

Držiak mobilného telefónu s ovládačom je ideálny pre fotografovanie autoportrétov z väčšej vzdialenosti a vyššej perspektívy. Vo vytváraní snímok z vašich významných udalostí alebo natáčanie videa vám pomôže funkčné diaľkové ovládanie. S jeho pomocou môžete ľahko ovládať telefón s fotoaparátom.

12,99 € s DPH

Posledné kusy na sklade.

Doručenie ZDARMA od 40,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS: 20.09
Slovenská pošta 21.09
Zásielkovňa 21.09
Popis výrobku
Popis výrobku

Držiak mobilného telefónu s ovládačom je ideálny pre fotografovanie autoportrétov z väčšej vzdialenosti a vyššej perspektívy. Vo vytváraní snímok z vašich významných udalostí alebo natáčanie videa vám pomôže funkčné diaľkové ovládanie. S jeho pomocou môžete ľahko ovládať telefón s fotoaparátom. Ideálny darček pre všetkých, ktorí sa radi fotografujú kdekoľvek a kedykoľvek, no aj pre nádejných začínajúcich fotografov.

Držiak je vhodný pre všetky telefóny, fotoaparáty a kamery sa štandardné uchytenie 1/4 "do hmotnosti 500 g S-Specific Universal prekrytie umožní vloženie statívu každého telefónu v rozmedzí od 5,5 cm do 8,2 cm.

Špecifikácia:

  • Maximálna výška - 97 cm, minimálna dĺžka - 20 cm
  • Hmotnosť - 130 g
  • Bounce závit .. 1/4 Rubber Strap rukoväť s poistnou maticou pre lepšie namontovanie na závit
  • Maximálne zaťaženie: 0,5 kg diaľkové PILOT BLUETOOTH má tlačidlo, kde je snímka odfotografovaná. Od tohto okamihu sa budú všetci vidieť na fotke!