Ukulele

Hudba je jedná zo základných faktorov intelektuálneho rozvoja dieťaťa. Ukulele gitara je hudobný nástroj, ktorý povzbudí najmladších, aby sa naučili nové, dodatočné zvuky a predstavili ich tak svetu melódií a piesní .

5,49 € s DPH

Tovar máme na sklade

  • Verzia 1
  • Verzia 2
  • Verzia 3

Nové

Doručenie ZDARMA od 80,00 €

Keď teraz produkt objednám, kedy ho obdržím?

Kuriér UPS19.05.
Slovenská pošta20.05.
Zásielkovňa20.05.
Popis výrobku
Popis výrobku

Hudba je jedná zo základných faktorov intelektuálneho rozvoja dieťaťa. Ukulele gitara je hudobný nástroj, ktorý povzbudí najmladších, aby sa naučili nové, dodatočné zvuky a predstavili ich tak svetu melódií a piesní . Môže sa stať aj intenzívnym impulzom, ktorý začne skutočnú hudobnú vášeň a dokonca sa stane príčinou umeleckej kariéry.

Hračka ukulele je vyrobená z plastu, ktorý kombinuje trvanlivosť a nízku hmotnosť, čo z neho robí extrémne ľahkú hračku. Farebný nástroj má výnimočne atraktívny dekoratívny motív , ktorým je ananás alebo kiwi. Dieťa môžeme ľahko učiť základy hrania na gitaru. Ukulele má rezonančný otvor a rezonančný box s obrazom ovocia, 4 struny prechádzajúce cez mostík, hmatník, prah, sedlo a pohyblivé klávesy na vyladenie nástroja.

Miniatúrnu ukulele gitaru možno považovať za hračku, na ktorej dieťa rozpozná základy hrania na tomto type nástrojov . Bude tiež atraktívne prezentovaný na poličke alebo zavesený na stenu ako originálny prvok interiéru .

Produkt si môžete uložiť alebo vziať so sebou kdekoľvek sa vám páči. Ukulele s ananásovým/kiwi motívom bude na mnohých príležitostiach vynikajúcim darčekom a vyčarí mnoho úsmevov.

ÚDAJE

vek: od 3 rokov
certifikáty: CE, EN71
rozmery (dĺžka / šírka / výška): 36 / 11,5 / 3,5 cm
Hmotnosť: 118 g
hmotnosť s obalom: 215g