Solárna lampa - žiarovka

Dekoratívna solárna lampa poskytuje jedinečnú vychytávku a bude pracovať všade tam, kde je viditeľnosť obmedzená po západe slnka.

3,59 € s DPH

Tovar nemáme na sklade

Nové

Popis výrobku
Popis výrobku

Dekoratívna solárna lampa poskytuje jedinečnú vychytávku a bude pracovať všade tam, kde je viditeľnosť obmedzená po západe slnka. Použitie solárnej lampy je moderné a zaujímavé riešenie a je ideálne pre domácnosť, balkón, terasu alebo záhradu alebo jasnú (dennú) izbu. Lampa má pôvodný tvar žiarovky, ktorá je atraktívnym dekoratívnym prvkom. Fantastický efekt dosiahneme pomocou viacerých žiaroviek. Svietidlo je vybavené snímačom súmraku, ktorý automaticky zapína osvetlenie. Snímač zisťuje zmenu intenzity svetla a v prípade nedostatočného osvetlenia aktivuje činnosť lampy. Zariadenie sa napája z vnútornej nabíjateľnej batérie, ktorá sa nabíja cez solárny panel . Vďaka tomu je zariadenie úplne bezúdržbové, bezdrôtové a preto je veľmi príjemné pri každodennom používaní. Lampa je nepriepustná, bezpečná a účinná . Je vyrobený z odolného (nerozbitného) materiálu , ktorý zaručuje trvanlivosť a dĺžku používania. Je určený na vonkajšie použitie a môže byť použitý aj v interiéri (nutne s oknom). Počas dňa musí byť vystavená slnečnému žiareniu, aby sa batéria mohla účinne nabíjať. Lampa má 4 LED diódy umiestnené na ohybnom drôte vnútri žiarovky. Vypustené svetlo je žlté a teplé, čo dodáva priestoru zaujímavý štýl, šarm, trochu mágie a tajomstva. Solárna lampa bude mať pozitívny vplyv na našu pohodu. Nepochybne vám umožní upokojiť sa a pomôcť znížiť stres.

Solárne svietidlo so solárnym panelom šetrí energiu a tým ochráni životné prostredie. Je to ekonomické a ekologické riešenie.

ÚDAJE

materiál: plast
napájanie: slnečné svetlo + interná batéria
množstvo diód LED: 4
rozmery (šírka / výška): 7,5 x 19 cm
Hmotnosť: 43 g
hmotnosť s obalom: 70 g